לקראת העונה החדשה של תכנית הריאליטי "גולסטאר", שתשודר החל מהערב ב-HOT, העלה ביום הרביעי האחרון אחד מכוכבי העבר של התכנית, שדרן הרדיו עופר דומינגז, פוסט בו יצא נגד התכנית בכלל, ונגד הנוכחות של הזמר אייל גולן בה בפרט. דומינגז, שהשתתף בעונה הראשונה לצד שותפו לשידור הראל סלוצקי, אף קרא לעוקביו שלא לצפות באף אחת מעונות התכנית.

"את הפריצה אל ההכרה הציבורית אני חייב ליוצרים של 'גולסטאר'", כתב דומינגז בתחילת דבריו, "עד היום המון אנשים מזהים אותי דווקא מאותה עונה אי שם (מרגיש לי כמו מהמאה ה-17), למרות שאני מצייץ ברדיו כבר 25 שנה. על כך אני מודה ואודה להם כל עוד אני נושם מהפה ומוציא מהאף. יתרה מזאת, באופן מוזר הרגשתי עם השנים שאני חלק מתוך משהו מיוחד. קשה להסביר. זה כמו ששיחקת פעם בקבוצה והלב שלך נשאר שם ואתה נשארת אוהד שלה".

"רק שעם הזמן ראית אותה צונחת... מתרסקת... מובסת... ובעיקר רחוקה מאוד מאותה קבוצה תמימה שאהבת. לאורך העונות, 'גולסטאר' הפכה להיות קבוצת תחתית. כשהיא מציגה בגאווה רמה חדשה של תת רמה. בוטה. דוחה. בועטת בכל דבר חינוכי. בזה לאינטלגנציה. מקדשת את הטימטום. את האלימות. משחקת אותה סדרה עם עקרונות ואחר כך שולחת את אייל גולן לבכות מול המצלמות על האושר של הילדים שלו. בלי בושה ובלי לחשוב רגע על מה האיש הזה עשה. או לחשוב על אותן ילדות וההורים והחברים מאותה פרשה".

"כואב לי ממש", הוסיף השדרן, "כמו שחקן עבר שצופה בקבוצה שלו איך היא מאבדת את הדרך והוא כבר לא יכול לעזור לה". "גם אני עשיתי המון דברים מביכים בטלוויזיה. אני מצטער על רובם. אבל כאן זה לא רק מביך. זה מטריד ומדאיג. אסור לתת ליצירה ברמה כזאת את האופציה להפוך את המשתתפים בה לגיבורי תרבות".

בהמשך, דומינגז אף הפנה את הביקורת שלו ישירות כלפי HOT, המשדרת את "גולסטאר" מאז תחילתה: "מפתיעה אותי העובדה שאין שום בקרה על התכנים. אנשי התוכן של HOT ומי שחתום על זה ראוי שיפרסם אזהרה ברורה להורים להרחיק את הדור הצעיר ואת עצמם מהמסך. מדהים לראות איך הצלחתם להיות מכונה שמייצרת בררה. איך הפכתם זהב לחרא. שזה בזכות עצמו הישג אלכימאי שבטוח גם עליו תקבלו איזה פרס מאיזו אקדמיה לחארטה". 

"אולי מה שכתבתי הוא גול עצמי", כתב דומינגז, "אולי מעכשיו ועד עולם לא יזמינו אותי לשום הפקה או 'גולסטאר קשישים', אבל זה בא מהלב. רק לב שאוהב יכול להיות כואב ככה. כן. זה נכון. אני השתתפתי באודישן לאחת העונות ומאחר ואני לא צפיתי בסדרה הזו בשום עונה בשנים האחרונות אז אני לא יודע לאיזו. אכן. אחת מנקודות השפל שלי. תודה לאל שחסך ממני את זה. לפעמים מה שנגרע ממך מוסיף לך. אז אל תראו 'גולסטאר'. בבקשה אפילו לא את העונה הראשונה".

פנינו להפקת "גולסטאר" לקבלת תגובה, וזו תתווסף לכתבה לכשתתקבל.