שרה היילנד, היילי המפונקת ממשפחה מודרנית, אמורה כבר להיות רגילה לביריונות ברשת. הגזרה שלה הצטמקה משמעותית בשנים האחרונות בעקבות מחלת כליות כרונית, ולמרות שהיא מתעדת את המאבק במחלה, ולמרות שברור שהירידה במשקל נבעה ממצבה - זה ממש לא מונע מאנשים להשאיר לה תגובות דוחות על מראה הגוף שלה. 

לרוב היא לא מזכה את המקניטים בתגובה, אבל על מה שקרה השבוע היילנד כבר ממש לא יכלה לשתוק. דודה ובן דודה היו מעורבים בתאונת דרכים קטלנית עם נהג משאית שיכור. בן דודה, בן 14 בלבד, נהרג בתאונה, והדוד שלה מאושפז בבית החולים. היילנד צייצה על האירוע הטרגי, תוך שהיא קוראת לאנשים לתרום לקמפיין מימון המונים המגייס כספים עבור הלוויה והוצאות הטיפולים הרפואיים.

View this post on Instagram

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland) on

הציות של היילנד, שמככבת באחת הסדרות המצליחות על המסך (אם לא ה), לא ממש ירד חלק בגרון של העוקבים שלה, שלא הבינו למה השחקנית המפורסמת מבקשת מהם כסף. "את גם מפרסמת שהמשפחה שלך ענייה מדי כדי לשלם על לוויה, וגם שאת קמצנית מדי כדי לשלם עליה?", צייצו לעברה.

אחרי כמה תגובות ברוח הזו, היילנד צייצה בקשה מכל מי שיש לו משהו מרושע לומר לשמור את הדברים לעצמו. כשזה לא עבד, היא הרימה ידיים, והכריזה שהיא פורשת מהרשתות החברתיות לעת עתה. "סוף סוף עשיתם את זה". היא כתבה. "ההערות הבורות, השליליות והאיומות שלכם שברו אותי. שמחים? אני נשארת אופליין לתקופה".