ממש מחר יציין העולם חמש שנים לסיומו של אחד מהסיטקומים המצליחים ביותר בתולדות הטלוויזיה, "שני גברים וחצי", שרץ לאורך 12 שנים ברשת CBS (ושודר כאן בארץ ב-yes). למי ששכח, הסדרה, שלאורך שנים כיכבה בראש טבלאות הרייטינג בארה"ב, חוותה משבר של ממש סביב השערוריות שליוו את הכוכב שלה - צ'ארלי שין, כאלה שאילצו להחליפו בדמות חדשה אותה גילם אשטון קוצ'ר. עכשיו מתגלה פרט מפתיע - אבל גם מנחם - על מי שגילמה דמות אחרת בסדרה. 

אחת הדמויות הקבועות, שהשתתפה בסדרה מהעונה הראשונה ועד האחרונה באופן עקבי, הייתה ברטה, עוזרת הבית בגילומה של השחקנית קונצ'טה פרל. פרל הייתה אמורה להופיע במספר פרקים בלבד, אך תפקידה הלך וגדל ובעונות האחרונות של הסדרה היא הופיעה מדי פרק. כעת מתברר שפרל הייתה פסע ממוות בחודשים האחרונים מבלי שאיש יידע.

אתר TMZ חשף כי פרל אושפזה בחודש דצמבר האחרון בבית חולים בצ'רלסטון שבמערב וירג'יניה, שם בילתה מאז חג ההודיה. לפי הדיווח פרל, נבדקה בוירוס שגרם לה להרגיש חלשה ותשושה, ומצבה במהרה התפתח לדלקת בכליות שהובילה לזיהום בדם ולסכנת מוות. פרל, כך מתברר, בילתה בבית החולים לפחות שבועיים בזמן שרופאים טיפלו בה, ורק בחודש ינואר האחרון שוחררה לביתה. מאז היא מתמקדת בלהחלים ולבצע פיזיותרפיה עם אחות צמודה כמה פעמים ביום. היא הייתה צמודה למיטה ועד לאחרונה לא ממש יכלה ללכת בכוחות עצמה.

לטענתה של פרל, היא לא יודעת איך נדבקה במחלה כי היא בד"כ לא נוטה לחלות בקלות. בעלה בילה את כל החודשים האחרונים לצדה ועבד קשה כדי לסייע בהחלמתה. גם משפחתה של השחקנית הקפידה לטוס הלוך ושוב כדי להיות לצדה, וביקרה אותה לפחות שש פעמים. פרל טוענת כי היא מתחזקת כעת, אבל מתכננת לשוב למשחק בהקדם האפשרי.