לישי דריקס, שדרן רדיו בן 28 המגיש את התכנית היומית "מצב הרוח" בערוץ 2000, יש מנהג קבוע: הוא מעלה לשידור מאזינים שונים, ומשוחח איתם על כל נושא שמזדמן. לפני מספר שבועות, דריקס ניהל שיחה עם מאזינה בת 80 מקריית אתא בשם זוהרה מרגלית, במהלכה הוא הבחין כי היא במצוקה ולא בהכרח מודעת לכך, וקיבל החלטה שהצליחה להציל את חייה. הבוקר, דריקס התארח ב"פאולה וליאון" וסיפר למגישים על אותו שידור בלתי נשכח.

"הרגשתי מצוקה", שחזר דריקס את מהלך השיחה, "הרגשתי אישה שאומרת שהיא לא אכלה ושיש לה כאבים בחזה ושהיא מזיעה. והחלטתי לשאול עוד יותר כדי להבין אם היא מפחדת ללכת לבית חולים בגלל הקורונה". במהלך השידור ברדיו, מרגלית אכן העידה על לחץ וכאבי ראש, והודתה כי היא מפחדת לפנות לטיפול רפואי בגלל המגפה. דריקס, מצדו, ביקש מהמאזינה ליצור איתו קשר לאחר השידור, והסביר לה כי הוא מעוניין לשוחח איתי באופן אישי. 

"היא מתקשרת, ואני מנסה להעלות כל מיני יועצים רפואיים", סיפר הבוקר דריקס, "אמרתי שהיא כמו אמא שלי ושאני חייב לעזור לה. עצרתי את האוטו בצד והכל". דריקס הצליח לקשר בין המאזינה לבין רב המשמש כיועץ רפואי, והוא מצדו קבע כי מרגלית נמצאת על סף אירוע לבבי והורה לה להתפנות באופן מיידי לטיפול נמרץ, למרות החששות. "הרופא אמר לה 'מזל שהגעת לבית חולים בזמן'", סיפר דריקס על מרגלית, שאף עברה צנתור לאחר מכן. 

כשמצבה של מרגלית השתפר, היא התקשרה לתכניתו של דריקס פעם נוספת, והודתה לו בשידור על הסיוע יוצא הדופן. "אני רוצה להודות לך אישית", סיפרה לו, "אני באותו יום שמעתי את מה שאמרת לי, ביקשתי מהבת שלי שתתקשר מהר לרופאה. הרופאה חזרה אליי ואמרה לי 'מהר, את לפני אירוע לבבי' (...) אני מעריכה את מה שאתם עושים". "אני לא ידעתי מה זה, אני פשוט לא ידעתי מה התופעות האלה", היא הוסיפה, "אני באתי עם אוויר בנשמה עכשיו". 

במהלך הראיון, דריקס אף הודה כי הוא ומרגלית המשיכו לשמור על קשר גם אחרי התקרית. כשנשאל על ידי ליאון האם בתור אדם מאמין הוא תופס את עצמו כ"שליח", דריקס הסביר: "כל בן אדם אדם שהיה מקבל את השיחה הזאת, נראה לי שהוא היה עוצר את הכל". "אני צריך להתגאות באמא שליוותה אותי בכל החיים, ואמרה לי 'ישי, תסתכל על כל אחד בגובה העיניים'. לא משנה אם הוא חרדי או לא חרדי, אצלנו הבית פתוח לכל המגזרים".