בשנת 2011, כשהתואר "תופעה ויראלית" היה שמור לאייקונים כמו סוזן בויל ולא לכל אתר בטיק טוק, כולם דיברו על סופיה גרייס בראונלי ורוזי מקללנד - בנות דודות שהפכו לתופעה עצומה בזכות הביצוע שלהן לשיר "Superbass" של ניקי מינאז'. עד כמה ההצלחה השתיים הייתה גדולה? השתיים זכו להופיע לא מעט בתכנית האירוח של אלן דג'נרס וצברו לעצמן קהל מעריצים גדול בזכות עוד ועוד ביצועים שפרסמו. מאז, מטבע הדברים, שתי הילדות כבר התבגרו וזזו מעט מהעין הציבורית.

ההופעה הראשונה של סופיה ורוזי, למי שלא זוכר, קרתה כאשר צמד בנות הדודות הגיעו - בתלבושת של נסיכות - לתכניתה של דג'נרס. בזמן שביצעו את הקאבר שפירסם אותן, הפתיעה את הבנות ניקי מינאז' בעצמה, שהייתה נערצת במיוחד על ידי סופיה, הגדולה מבין השתיים. המפגש בין הבנות לזמרת הזה הפך לוויראלי תוך ימים ספורים, זכה להדים בכל העולם ונכון להיום כבר נמצא על 140 מיליון צפיות ביוטיוב, לעומת הביצוע הויראלי המקורי שנמצא על 54 מיליון. 

כאמור, בזמן שתשומת הלב עברה אל כוכבים ויראליים אחרים, סופיה גרייס - הגדולה והבולטת מבין השתיים - המשיכה לגדול. ביום שבת האחרון סופיה חגגה את יום הולדתה ה-17, וכמה כלי תקשורת ברחבי העולם, כמו גם לא מעט גולשים, נדהמו לגלות איך הילדה בת ה-8 גדלה להיות נערה בוגרת שנראית אחרת לגמרי. 

הפוסט שהעלתה גרייס, גרר מטבע הדברים תגובות שהופתעו מהמהפך שעבר על הילדה: "אני לא מאמינה איך גדלת! כל כך יפה", הגיבה אחת מהעוקבות שלה. "רגע אחד! צפיתי בך כשהיית תינוקת קטנטנה בטלוויזיה ועכשיו את בת 17???" הגיב עוקב אחר. עוקבת אחת אפילו סיפרה על הקשר האישי שלה לאותה הופעה אייקונית בתכנית של אלן דג'נרס: "לא יאומן שאת בת 17! אני זוכרת שהיית בת 8 וראיתי אותך בתכנית של אלן בעיניים בורקות וחלמתי להיות בדיוק כמוך".

View this post on Instagram

17

A post shared by Sophia Grace (@therealsophiagrace) on

מאז הפריצה ההיא ב-2011, גם סופיה גרייס וגם בת דודתה רוזי המשיכו להופיע בתכנית של אלן דג'נרס בפינה קבועה שנקרא "שעת תה עם סופיה גרייס ורוזי". סופיה גרייס המשיכה למנף את הקריירה המוזיקלית שלה והוציאה מספר שירים וקליפים בשנים האחרונות, כשהאחרון היה שיר שנקרא "Can't Sleep" שיצא בליווי קליפ בתחילת השנה שעברה. 

בנוסף לקריירה המוזיקלית, נראה שסופיה גרייס ורוזי גם שמרו על הקשר הקרוב ביניהן במשך השנים. רק בשנה שעברה רוזי חגגה את יום הולדתה ה-16 והעלתה תמונה משותפת עם סופיה גרייס וכתבה: "היה לי את יום ההולדת הכי טוב אי פעם ונהניתי לבלות אותו עם בת הדודה היפהפייה שלי. הקשר שלנו לעולם לא יישבר, הזכרונות שלנו לעולם לא יישכחו והאמירות הקטנות והמצחיקות שלנו לעולם לא יהיו משעממות". 

View this post on Instagram

I’ve had the best birthday weekend ever and loved spending time with my beautiful cousin @therealsophiagrace our bond will never be broke, our memories will never be forgotten and our funny little sayings and our own silly language will never get boring! Thank you for all we have shared, love you ❤️ . . #birthday #family #cousin #sophiagraceandrosie #rosiemcclelland

A post shared by Rosie McClelland (@rosiergm) on