החדשות על כך ש"המכשף" של נטפליקס ממשיכה לעונה שנייה לא הפתיעו אף אחד. כשהעונה הראשונה רק עלתה לשירות הסטרימינג, בנטפליקס חשפו בגאווה שמדובר בהשקה הכי מצליחה של סדרה מקורית שלהם, עם 76 מיליון משתמשים שבחרו לצפות בה. ההצלחה של הסדרה גם הגדילה את מכירות הספרים עליהם היא מבוססת. עכשיו, אחרי שכולם סיימו לצפות בסדרת הפנטזיה המצליחה, אנשים מתעסקים כבר בעונה הבאה - שלפי הדיווחים מתחילה להצטלם בימים אלה.

בעונה השנייה של הסדרה, מעריצי הספרים יזכו לראות את אחת הדמויות המוכרות בהם - ניבלן (או נייג׳ל), בעל אחוזה שהוטלה עליו קללה והפך למפלצת, וסיפורים עליו הפכו לדרך להרתיע ילדים מלשחק ביער. לפי הבלוג Redanian Intelligence, העוסק בסדרת הפנטזיה של נטפליקס, מי שלוהק לתפקיד הוא שחקן שעולם סדרות הפנטזיה המבוססת על ספרים לא זר לו - קריסטופר היביו, השחקן הנורווגי שגילם את דמותו של טורמונד, מנהיג הפראים השורדים, ב"משחקי הכס". בספרים, העלילה שעוסקת בניבלן מבוססת על האגדה הידועה של "היפה והחיה" וגראלט מירוויה, שהוא המכשף, נקלע לאחוזה שלו שמסתתרת ביער.

ניבלן מתואר כדמות כריזמטית, שנונה ומצחיקה, ובדרישות הליהוק נכתב שהתפקיד דורש לא מעט עבודה פיזית ומנעד רגשי - בדיוק התפקיד לבוגר "משחקי הכס" שידועה בצילומים המתישים שלה. יחד עם זאת, כרגע נראה שהדמות תופיע אך ורק בפרק הראשון של העונה השנייה.

View this post on Instagram

A post shared by Kristofer Hivju (@khivju) on

ליהוק נוסף ומעניין במיוחד הוא כרגע רק בגדר שמועה. על פי הדיווחים, נטפליקס פנו למארק האמיל, שידוע בעיקר בתור לוק סקייווקר מ"מלחמת הכוכבים" המקורי, לגלם את התפקיד של וסמיר. וסמיר הוא המכשף הזקן ביותר שעודו בחיים, ואחד המנטורים של גראלט. ידוע כבר שהדמות תיכלל בעונה השנייה, ומעט אחרי עליית העונה הראשונה החלו להתרוצץ שמועות ברשתות החברתיות לפיהן האמיל מועמד לתפקיד, והמעריצים שלו הביעו התרגשות. מתברר שרכילות יוצרת מציאות, כי בדצמבר האחרון האמיל הגיב לשמועות בטוויטר וצייץ: "עדיין אין לי מושג מה זאת הסדרה הזאת או על מה היא, אבל אני כן יודע שלא ביקשו ממני לשחק את וסמיר… עדיין. #תתקשרולסוכןשלי". נראה שהציוץ עבד, גם אם נכון לעכשיו אין חדשות רשמיות על הליהוק לתפקיד.