כוכבת "דברים מוזרים" מילי בובי בראון (המגלמת את החייזרית-ילדה אילבן), אולי הילדה הטלוויזיונית המוכרת ביותר כרגע, כמעט כבר לא ילדה. אתמול בראון חגגה יום הולדת 16 ובחרה לציין את המאורע, בין היתר, בפוסט באינסטגרם שמהרהר על הסלבריטאיות שלה, וקראה לגישה נחמדה יותר ביחס לכוכבים צעירים בהוליווד.

בראון צירפה לפוסט סרטון בשם "האמת על מילי בובי בראון", המכיל צילומים שונים שלה לאורך השנים האחרונות, לצלילי השיר "Changes" של ג'סטין ביבר. הסרטון נפתח בכותרות אינטרנט כמו "מתי מילי בובי בראון קיבלה מחזור?" או "מילי בובי בראון מרגישה מפוחדת וחסרת ישע לאור התקפות בטוויטר". בראון, כזכור, אכן סבלה לא מעט מתקפות מהגולשים על התנהגותה המבוגרת מדי, לכאורה, לגילה - ואף פרשה מטוויטר כדי לא להיחשף יותר לדברים.

View this post on Instagram

16 has felt like a long time coming. i feel like change needs to happen for not only this generation but the next. our world needs kindness and support in order for us children to grow and succeed. the last few years haven't been easy, I'll admit that. there are moments i get frustrated from the inaccuracy, inappropriate comments, sexualization, and unnecessary insults that ultimately have resulted in pain and insecurity for me. but not ever will i be defeated. ill continue doing what i love and spreading the message in order to make change. let's focus on what needs changing and I hope this video informs you on the things that go on behind the scenes of the headlines and flashing lights. dont worry I'll always find a way to smile ;) leggo 16 ♡.

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on

לצד הסרטון כתבה בראון: "גיל 16 היה צריך להגיע מזמן. אני מרגישה שצריך להתרחש שינוי לא רק עבור הדור הזה אלא גם זה שאחריו. העולם צריך תמיכה וטוב לב כדי שאנחנו, הילדים, נגדל ונצליח. השנים האחרונות לא היו קלות, אני מודה. היו רגעים שבהם הייתי מתוסכלת מחוסר הדיוקים, ההערות שלא היו במקומן, מההחפצה המינית ומהעלבונות הלא הכרחיים שבסופו של דבר הסתיימו בכאב ובחוסר בטחון עבורי. אבל מעולם לא הרגשתי מובסת".

"אמשיך לעשות את מה שאני אוהבת ולהפיץ את המסר הזה כדי לגרום לשינוי", ממשיכה בראון. "בואו נתמקד במה שצריך להשתנות, ואני מקווה שהסרטון הזה ילמד אתכם דברים שקורים מאחורי הקלעים ומאחורי הכותרות והאורות הנוצצים. אל תדאגו, תמיד אמצא דרך לחייך". 

בתגובה לפוסט כתב נואה שנאפ, שמככב לצדה ב"דברים מוזרים" בתור וויל: "יום הולדת שמח מילי, השנה הזו הולכת להיות שלך. שוב". השחקנית אוקטביה ספנסר, לעומת זאת, התייחסה גם לפוסט עצמו של בראון וכתבה: "את מפגינה המון יציבות בעסק הזה, שהלעג מובנה בו. תהני מכל רגע של גיל 16 ותסמכי עלי, זה לא פוסק גם כשאת בת 35. תחזיקי מעמד!".

בראון דיברה גם בעבר על היחס אליו זכתה ברשתות, ובראיון מהשנה שעברה סיפרה: "עברתי בית ספר בגלל הצקות, וזה יצר אצלי הרבה חרדה ובעיות שאני עדיין מתמודדת איתן היום. התמודדתי עם מצבים בחיים האמיתיים וגם ברשת שהיו ממש שוברי נפש, וזה באמת כואב לקרוא את הדברים שאנשים אומרים. בתוך התעשייה ההוליוודית, אנחנו נעשים כל כך מודעים לשליליות, וזה גרם לי להעריך את האהבה אפילו עוד יותר. יש הרבה אהבה ברשתות החברתיות, אבל אנשים עדיין מתמקדים רק בשנאה. אני רוצה להילחם בזה - חוויתי את זה בעצמי - זו כמו מחלה. השנאה והשליליות ממש מפחידים אותי".