אנחנו מדברים על זה כבר תקופה ארוכה, מתכוננים ומצפים בהתרגשות, והנה זה קורה: דיסני+ מכריזים על תאריך ההשקה בישראל. דיסני+, שירות הסטרימינג של חברת וולט דיסני, יושק בישראל ב-16 ביוני הקרוב. יחד עם הידיעה הזו, פורסמו גם מחירי המינוי לשירות הסטרימינג – 39.90 ש"ח למינוי חודשי ו-399 ש"ח למינוי שנתי.

המחיר הזה מאפשר גישה לצפייה באיכות גבוהה בעד ארבעה מכשירים בו זמנית, למספר בלתי מוגבל של הורדות לעד עשרה מכשירים ולאפשרות להגדיר עד שבעה פרופילים שונים, כולל פרופיל ילדים. בעוד בדיסני+ המחיר למנוי שמאפשר צפייה בארבעה פרופילים במקביל הוא 39.90 שקלים לחודש, המחיר בנטפליקס למנוי כזה יקר יותר ועומד על 69.90 שקלים לחודש. עם זאת, המחיר של חבילת המינוי הנ"ל בדיסני+ ישראל יקרה הרבה יותר מאשר חבילה כזו בארה"ב – שם מינוי שמאפשר גישה לאיכות גבוהה בעד ארבעה מכשירים מחירו 8 דולרים לחודש בלבד (פחות מ-26 שקלים), ו-80 דולר לשנה (257 שקלים).

אין ספק שנטפליקס הפכה כבר לענקית הסטרימינג החביבה על הישראלים (במיוחד כי בניגוד לאמריקאים, לנו אין ממש הרבה אפשרויות). אבל נראה שכניסתה של דיסני+ לזירה המקומית עומדת לשמח צופים רבים, שעד כה התכנים החביבים העליהם לא הגיעו לארץ בצורה חוקית. דיסני+, שהיא חלק מחטיבת הפצת המדיה והבידור של חברת וולט דיסני. מביאה לארץ תוכן בלעדי ומקורי של דיסני, פיקסאר, מארוול, "מלחמת הכוכבים", נשיונל ג'אוגרפיק ועוד.

וונדה-ויז'ן (צילום: Disney Platform Distribution, יח"צ)
מתוך "וונדה-ויז'ן". גם היא תהיה זמינה לצפייה בדיסני פלוס | צילום: Disney Platform Distribution, יח"צ

ואכן, בדיסני+ תוכלו למצוא את כמה מהבשורות הגדולות ביותר של הטלוויזיה בשנים האחרונות. "הספר של בובה פט" ו"המנדלוריאן", "וונדה וויז'ן" שזכתה לשבחים רבים, וגם "לוקי", "הוקאי" ו"הפלקון וחייל החורף". נוסף על כך, תהיה זמינה לצפייה בשירות הסטרימינג גם "מון נייט" בכיכובו של אוסקר אייזק, שעתידה לעלות למסך ממש בסוף השבוע הקרוב. 

המנויים לדיסני+ יוכלו לצפות גם בכמה מהסרטים האהובים ביותר של התקופה – "לוקה", הפקת האינמציה המשותפת של דיסני ופיקסאר, וגם "אנקאנטו", שרק כעת זכה בפרס האוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר ולפסקול הטוב ביותר. עוד יהיו זמינים בדיסני+ סרטים כמו "שאנג צ'י ואגדת עשר הטבעות", "נצחיים", "הנוקמים: סוף המשחק" ועוד סרטי מארוול. 

נוסף על כך, יהיו זמינות לצפייה בדיסני+ גם כמה מהסדרות האייקוניות ביותר' דוגמת "האנטומיה של גריי", ששייכת לחברת ABC מבית דיסני ו"משפחת סימפסון", ששייכת לחברת אולפני המאה ה-20, גם היא מבית דיסני. בשירות הסטרימינג ניתן יהיה לצפות גם בסרטי אקשן כמו "לשחרר את גאי" בכיכובו של ראיין ריינולדס.