"מטומטמת" החזירה למסך שלנו לא מעט פנים מוכרות ומוערכות מעולם המשחק, כמו גבי עמרני וגם שמיל בן ארי, אך הדמות האהובה ביותר היא כנראה זו של גליה ישי, מי שגילמה במופתיות את יונה, הקשישה חובבת המריחואנה. נכון שאת העונה השנייה של הסדרה התחלנו עם התקף לב קטן כשחשבנו ש-ספוילר ספוילר ספוילר - יונה זנחה אותנו ונפטרה. אך אז, לשמחתנו, התברר שכל הניסיונות להפחיד את נתנאלה ולירוי הסתכמו באי הבנה ולא ברוח רפאים נקמנית. 

כידוע, ישי נחשבת לשחקנית ותיקה מאוד שהופיעה כמעט בכל סדרה אפשרית - מתפקידים בסדרות כמו "רמת אביב ג'", "החיים זה לא הכול", ואפילו הבלחה בתור המורה ב"החבר'ה הטובים", ועד סדרות עכשוויות כמו "בלתי הפיך", "צומת מילר" ו"כאן גרים בכיף". אבל הקול האיקוני שלה גרם לנו לתהות האם פגשנו אותה הרבה לפני כל אלה?

 

אנחנו שמחים לבשר שלא אנחנו ולא אתם משוגעים, שכן גליה ישי מלווה אותנו עוד מאז שהיינו ילדים מאוד (מאוד) קטנים. אי שם, בימים בהם לא הצלחנו להתנתק מהערוץ הראשון, ישי גילמה במשך 13 שנה את דמותו של פינגי האגדי מ"פרפר נחמד", תוכנית הילדים ששודרה בחינוכית מאז שנות ה-80 ועד לסיומה ב-2004.

וכאילו שזה לא מספיק מדהים - ישי הייתה גם המדבבת וגם מפעילת הבובה של פינגי. קשה להאמין שבמשך כל השנים האלה היא פיזזה על המסך שלנו בתוך תחפושת פינגווין ענקית ופטפטה עם דודו זר בקול צרוד, ולא שמנו לב אליה בכלל. מורידים בפנייך את הכובע, גליה ישי. עשית לנו את הילדות.