בסוף השבוע, הסתיימה לה עוד עונה של "האנטומיה של גריי", כאשר הפרק האחרון של עונתה ה-17 עלה לאוויר. כמו שאנחנו מכירים את הדרמה הרפואית המצליחה, כל עונה חייבת להסתיים בנימה רומנטית ומרגשת, והפרק סימן כמה שינויים גדולים עבור כמה מהדמויות המרכזיות. ווינסטון ומגי נישאו זה לזו; טדי ואואן התארסו; ג'ו אימצה את לונה, כאקט של פתיחת דף חדש ותחילתו של מסע שיפור חייה. גם מרדית', גיבורת הסדרה, ניצחה שוב את סטטיסטיקת המתים העגומה של "האנטומיה": בניגוד לשמועות ולחששות של הצופים, היא הצליחה להתאושש ממחלת הקורונה והחלה לשגשג כמובילת תכנית ההתמחויות בביה"ח. על פניו, נראה היה ש"האנטומיה" תזנח את הנטייה שלה להחליף שמחה בעצב קודר ותשאיר את העונה עם סוף אופטימי עבור כל העוסקים במלאכה.

אבל כמובן ש"האנטומיה" לא תהיה מסוגלת לסיים עונה מבלי לגרום קצת צער למעריצים האדוקים. העונה המדוברת לא הסתיימה במוות של דמות מרכזית, אבל היא אכן סימלה רגע שובר לב של ממש עבור כמה מהרומנטיקנים הגדולים שבורחים מהמציאות בעזרת "האנטומיה". אמיליה (קתרינה סקורסון) הרגישה חשש מסוים בכל הנוגע ליחסיה עם לינק (כריס קארמק). הפער בין אישיותה האפלה לבין אישיותו הקלילה והקורנת גרמה לה לתהיות רבות. אבל הוא, מצידו, היה מוכן ללכת על כל הקופה - והחליט להציע לה נישואים עם לא פחות מארבע טבעות, מול אחייניה ואחיניותיה של זוגתו. למרבה הצער, אמיליה מסרבת לקחת את ידו.

מיותר לציין שצופי "האנטומיה" לא היו מאוד מרוצים מהסיום המריר הזה, ורבים מהם בחרו להביע את התסכול שלהם ברשתות החברתיות. גולשת אחת כתבה, "אז טדי ואואן זוכים לסוף שמח אבל לינק ואמיליה לא??". גולשת אחרת לא יכולה הייתה להישאר אדישה: "שברתם את ליבו של הגבר שלי לינק אחרי שהוא הציע נישואים עם ארבע טבעות וכל הילדים???" איך אתם מעזים!" גולשת נוספת הביעה את תחושותיה: "הלב שלי לא עומד בזה". 

ובכן, סוף העונה ה-17 אכן הותיר תחושות קשות אצל המעריצים - אבל לכו תדעו, העונה הבאה של הסדרה אולי תתן לבני הזוג סוף שמח. כן כן, הסדרה לא נגמרת כאן: אחרי אינספור שמועות על ביטולה האפשרי, "האנטומיה" הוכיחה שהיא לגמרי כאן כדי להישאר וחודשה באופן רשמי לעונה 18 בחודש מאי האחרון.