בשבוע שעבר, ג'סיקה סימפסון חלקה עם העולם את המאבק שניהלה עם התמכרות לאלכוהול ולמשככי כאבים, בקטע מתוך האוטוביוגרפיה שלה שפורסם במגזין People. עכשיו, סימפסון חושפת פרטים קצת יותר ספציפיים, כולל מקרה בו היא הייתה שיכורה בשידור - בראיון אצל אלן דג'נרס במאי 2017. 

סימפסון חושפת בספר כי הרגישה שהגיעה לתחתית בסוף 2017, והחליטה ללכת לגמילה. לדבריה, היא לא שתתה מאז. אבל בראיון אצל אלן, כמה חודשים לפני שהבינה שיש לה בעיה עם אלכוהול, בהחלט ניכר שסימפסון לא צלולה. על המסך זה אמנם נראה מאוד מצחיק, אבל עכשיו מתברר שהאמת מאחורי אותו ראיון היא קצת יותר אפלה.

בראיון אצל אלן, שגם הועלה מחדש ליוטיוב בעקבות החשיפה, סימפסון מוצגת כשהיא מתבלבלת וממלמלת, אבל למזלה האישיות המשעשעת שלה גורמת לראיון לעבוד, ולהיראות יותר מצחיק וקליל מאשר מביך או טראגי. השבוע, בראיון טלוויזיוני אחר, היא סיפרה על אותו רגע זכור: "אני לא יכולה לצפות בראיון הזה, זה היה רגע חלש עבורי והייתי במקום לא טוב. התחלתי להידרדר ולא הצלחתי לתפוס את עצמי".

בראיון החדש, סימפסון מספרת גם על ההתעללות המינית שהיא חושפת בספר, על הפרסום בגיל צעיר, הלחץ לרדת במשקל ואיך הדבר גרם לה להתעלל בגוף שלה במשך עשרים שנה, כמו גם על הפעם הראשונה שהיא ראתה את ניק לאשיי, אליו הייתה נשואה במשך מספר שנים, וידעה מיד שהיא רוצה להתחתן איתו. כמו כן, סימפסון מספרת על היום האחרון שהיא שתתה בו - ליל כל הקדושים של שנת 2017, בו התחפשה למוזיקאי ווילי נלסון. סימפסון מספרת כי התחילה לשתות כבר בבוקר של אותו יום, מכוס מכוסה בנצנצים שהיא נהגה לשתות ממנה באופן קבוע. "אני אפילו לא יודעת מי הלביש את הילדים, הייתי לגמרי מחוקה", היא מספרת. ביום לאחר מכן, לפי סימפסון, היא כבר פנתה לטיפול והפסיקה לשתות.