דריסת רגל משמעותית נוספת של ישראל בשוק הטלוויזיה הבינלאומי. רק בחודש שעבר נבחרה "חטופים" לסדרת העשור, הבוקר כבר מגיע טריילר ראשון לגרסה אמריקאית מסקרנת של אחת הסדרות המצליחות ביותר בישראל בשנים האחרונות. אחרי סדרות כמו "הומלנד" (שמבוססות על אותה "חטופים"), "בטיפול" ו"השוטר הטוב", זה הזמן של "להיות איתה", אותה יצר אסי עזר וביים עודד רסקין, לזרוח, או כפי שתיקרא אצל הדודים מאמריקה - "האופה והיפה" (The Baker and the Beauty), בדומה לשם שקיבלה הסדרה המקורית כשהופצה בחו"ל.

הטריילר לסדרה אמנם נפתח בהבלחה רגעית של פניו המוכרות של מריו לופז ("הצלצול הגואל"), אבל במהרה מתברר שיוצרי הסדרה בחרו לתת במה דווקא לשחקנים מעט פחות מוכרים, אבל מסקרנים בהחלט. את תפקידה של נועה הולנדר, שגילמה בארץ רותם סלע, קיבלה השחקנית האוסטרלית נטלי קלי (ששיחקה בסרט השלישי של סדרת "מהיר ועצבני", רגע לפני ששחקנית אחרת, העונה לשם שם גל גדות, הצטרפה לקאסט), שדמותה בסדרה החדשה תיקרא נועה המילטון.

"האופה" מהכותרת, עמוס מהסדרה המקורית (ששיחק אביב אלוש), זוכה בגרסה החדשה לשם דניאל גרסיה, ומגולם על ידי השחקן ויקטור ראוסק מסרטי "50 גוונים של אפור". ליהוקו של ראוסק מעניין, מאחר שכפי שמראה הטריילר - בגרסה החדשה אחת משתי הדמויות הראשיות מגיעה ממשפחת מהגרים קובניים, מה שמעניק גיוון אתני משמעותי וחשוב לדמויות המוצגות על מסך הטלוויזיה בימים אלה, בדומה להחלטה שהתקבלה עם יצירת הגרסה החדשה ל"שולחן לחמישה".

לפי רשת ABC, בה תעלה הסדרה, הסדרה מתרחשת במיאמי ותספר סיפור לזה שכבר מוכר מהגרסה הישראלית. דניאל גרסיה עובד במאפייה המשפחתית שלו, ולאחר פרידה מבת הזוג שלו פוגש את נועה, המתוארת כדוגמנית בינלאומית. את הסדרה יכתוב דין ג'ורג'ריס ("The Brave"), ויביים דיוויד פרנקל, במאי "השטן לובשת פראדה" ו"מארלי ואני". שחזר לאחרונה למסך הטלוויזיה כאשר ביים שני פרקים של הסדרה "תוכנית הבוקר".

אגב, ממש לא מדובר בהישג העולמי הראשון של הסדרה. החל משנת 2017 מופצת הגרסה המקורית בלמעלה מ-200 מדינות וטריטוריות בעולם דרך חברת אמזון הבינלאומית והופקו לה רימייקים במדינות כמו יוון, הולנד, רוסיה, הודו וברזיל. הסדרה החדשה הופקה על ידי יוניברסל טלוויז'ן, ABC Studios ו-Keshet Studios, ומטעם קשת יפיקו אותה אבי ניר, אלון שטורזמן, רייצ'ל קפלן ופיטר טרגוט. סדרה נוספת של Keshet Studios, המבוססת על סדרת הספרים "אספן העצמות" ועונה לשם "Lincoln", צפויה לעלות השבוע ברשת NBC האמריקאית.

אל קלי וראוסק מצטרפים בקאסט שחקנים כמו דן בוקטינסקי (ג'יימס נובאק מ"סקנדל", תפקיד עליו זכה גם בפרס האמי) ליסה וידל וקרלוס גומז, והסדרה צפויה לעלות בתחילת חודש אפריל הקרוב.