"חברים" היא סדרה שלגמרי מסרבת למות, ולמרבה המזל של המעריצים הרבים שלה, ששת חברי הקאסט עדיין חברים עד עצם היום הזה ולהוטים לחזור לעבוד אחד עם השני - תרחיש די נדיר בהוליווד (או בכלל בעולם, בואו נהיה כנים).

ההצטרפות המפוארת של ג'ניפר אניסטון לאינסטגרם התחילה עם תמונה של השישה שיצרה היסטריה מוחלטת, וכשאניסטון התארחה בתוכנית של אלן דג'נרס בסוף אוקטובר, היא הלהיטה שמועות. "אנחנו עובדים על משהו", היא אמרה, אבל הבהירה שלא מדובר בחידוש של הסדרה. גם יוצרי הסדרה אמרו בשתי הזדמנויות בשנה האחרונה שהסדרה לעולם לא תחזור. "עשינו את הסדרה שרצינו לעשות, עשינו אותה נכון וסיימנו", הם אמרו בפאנל שחגג 25 שנים לסדרה בספטמבר, ובמרץ האחרון אמרה מרתה קאופמן למגזין רולינג סטון: "חידוש הסדרה בחיים לא יקרה".

אז מה האמת? עכשיו נודע שב-HBO מקס, פלטפורמת הסטרימינג של HBO, עובדים על ספיישל איחוד, אבל החדשות האלה לא סותרות את מה שאמרו היוצרים ואניסטון. הספיישל אכן לא יהיה גרסה מחודשת של הסדרה, והשחקנים לא יחזרו לשחק את הדמויות האהובות. במקום, זה יהיה ספיישל איחוד לא מתוסרט, מה שאומר שככל הנראה יהיה מדובר בסוג של פאנל.

הספיישל יצולם לכבוד תחילת שידור כל העונות של "חברים" ב-HBO מקס, ששילמו סכום לא מבוטל של 425 מיליון דולר עבור זכויות שידור של חמש שנים. כזכור, בשנה שעברה נטפליקס שילמו 100 מיליון דולר על מנת להשאיר את הסדרה אצלם במהלך 2019, לאחר ששמועות שהיא עומדת לעזוב את השירות בסוף 2018 הכניסו את מנויי נטפליקס לסטרס. לאחר שנודע שהסדרה נרכשה לשידור ב-HBO מקס, נטפליקס אישרו שהם אכן נפרדים ממנה בתחילת 2020.