השם פטריק "פאדי" קונסידיין, אולי לא נשמע לכם מוכר - אבל זה ממש עניין של זמן. קונסידיין, כך נחשף הבוקר, עומד לככב באחת הסדרות המדוברות של השנים הקרובות, ואם הליהוק הזה הפך שמות כמו קיט הרינגטון, אמיליה קלארק וסופי טרנר לכמה מהכוכבים הגדולים בעולם, זה כנראה יקרה גם לו. וכן, המכנה המשותף לשלושת השמות האלה לגמרי מתקשר גם לפרויקט הבא של השחקן.

קונסידיין האנגלי, שהשתתף בשנים האחרונות ב"זר" ו"היום השלישי" של HBO וב"פיקי בליינדרז", הוא השחקן הראשון שלוהק ל"בית הדרקון", סדרת הבת של "משחקי הכס" שצפויה לעלות בשנים הקרובות ועשויה להיות הראשונה מבין כמה סדרות ההמשך שמתוכננות. מוקדם יותר הקיץ כבר פורסם כי הרשת החלה ללהק שחקנים להפקה החדשה, ולפי לוחות הזמנים נראה שאין מה לצפות לה בשנתיים הקרובות (לפחות).

"בית הדרקון", יש לציין, היא פריקוול, ולכן מתרחשת 300 שנה לפני האירועים שהוצגו ב"משחקי הכס". החיבור שלה לסדרה המקורית יהיה בכך שהיא תעסוק באבות אבותיה של דאינריז טארגאריין (חאליסי), ואם הדבר הראשון שעולה לכם לראש הוא שקונסידיין ייאלץ לצבוע את שערו לבלונדיני, סביר להניח שאתם צודקים. השחקן צפוי לגלם את המלך וייסריז טארגאריין, אחד מגיבוריה הראשיים של הסדרה - שעל שמו נקרא גם אחד מצאצאיו, אחיה הגדול של דאינריז מאותו מוות מוזהב ורותח. 

ההודעה הרשמית על ליהוקי של קונסידיין כללה גם פרטים חדשים על דמוות של המלך וייסריז. "המלך וייסריז נבחר על ידי הלורדים של ווסטרוז כזה שיירש את המלך הזקן, ג'איהאיריז טארגאריין, במועצה הגדולה בהארנהל", נכתב שם, "וייסריז הוא גבר חם, אדיב והגון, שמנסה להמשיך את המורשת של סבו. אבל גברים טובים לא תמיד הופכים למלכים טובים".

את הסדרה החדשה יוביל מחבר ספרי "משחקי הכס", ג'ורג' ר. ר. מרטין, יחד עם ריאן קונדל ("המושבה"), והיא תבויים על ידי מיגל ספוצ'ניק, שביים לא מעט פרקים זכורים מ"משחקי הכס", בהם "קרב הממזרים" ו"רוחות החורף". ספוצ'ניק יביים את הפיילוט ומספר פרקים נוספים לאורך העונה הראשונה, שצפויה להכיל 10 פרקים.