הארי ג'אוסי - או כפי שאתם בטח מכירים אותו, הארי מהעונה הראשונה של "חם, לוהט, רותח!", בדרך כלל לא נמצא הרבה בכותרות. מאז שכיכב בתוכנית הריאליטי המצליחה, הוא סוקר בתקשורת בעיקר ביחס לרומן הלוהט שלו עם פרנצ'סקה שהחל בוילה של נטפליקס ונמשך עוד הרבה אחריה. כעת, שמו של הארי מופיע בכל הצהובונים – אבל בנסיבות ממש לא מחמיאות.

בפרק האחרון של הפודקאסט בהנחייתו בשם " Tap In", השתמש כוכב הריאליטי בקללה הומפובית ומצא את עצמו תחת מתקפה. בפרק, הארי דן בפגישתו האחרונה עם היוטיובר והמאפר ג'יימס צ'ארלס. לדברי הארי, צ'ארלס ניסה להתחיל איתו. "ג'יימס צ'ארלס מנסה לזיין אותי. המאפר... אתה לא מכיר אותו? איזה **** אחד". מאז, הפרק הוסר וגרסה מקוצרת שלו הועלתה לרשתות. על פי דיווחים, המשפט המדובר מעולם לא היה מתוכנן להיכלל בפרק, והכוונה הייתה לחתוך אותו בעריכה. אורכו המקורי של הפרק היה 40 דקות, ולאחר הסערה עקב התבטאותו של הארי – הוא קוצר לאורך של 27 דקות. 

אין לדעת מה קרה בין הארי לבין ג'יימס צ'ארלס: יכול להיות שצ'ארלס ניגש אליו בחביבות ויכול להיות שהוא כפה עצמו עליו. אבל בהקשר הזה, חשוב לציין כי שמו של צ'ארלס נקשר ללא מעט שערוריות בעבר, כשבין השאר הוא הואשם בהטרדה מינית של קטין. קולגה ותיקה שלו, טאטי ווסטברוק, אמרה עליו ב-2019 כי הוא "נוהג לתמרן את המיניות של אנשים ולשחק ברגשות שלהם". 

View this post on Instagram

A post shared by James Charles (@jamescharles)

פליטת הפה הפוגענית של הארי עוררה סערה ברשת, כשגולשים רבים זעמו הן על השימוש בקללה והן על העובדה שהיא כנראה כה שגורה בפיו של כוכב הריאליטי, עד כדי כך שהוא בכלל לא שם לב שהשתמש בה. "מגעיל", כתבה גולשת אחת, ואחרת דרשה מהארי: "תפסיק לתקוף אנשים בגלל המיניות שלהם". כעת, הרי פרסם התנצלות. "אני מתבייש על כך שהשתמשתי במילה כל כך פוגענית והכנסתי אותה בצורה כל כך קזו'אלית בשיחה. דיברתי עם ג'יימס באופן פרטי, ואני מצפה ללמוד ממה שקרה ולא לשכוח את המשקל שיש למילים שלי. אני גם רוצה להתנצל בכנות בפני הקהילה הגאה, בה אני תומך בכל ליבי". 

ההתבטאות ההיא של הארי הייתה הפתעה מוחלטת עבור רבים ממעריציו, שכן הארי ידוע כבן ברית של הקהילה הגאה. בעבר, הוא הצטלם יחד עם היוטיוברית הטרנסית ניקיטה דרגון והבהיר לקהל הצופים כי "נשים טרנסיות הן נשים". בהמשך, הארי כיכב בקליפ של דרגון, ושמועות על רומן ביניהם החלו לצוץ: "בשבילי, זה כמו לשכב עם אישה אחרת, כי בכנות אני רואה נשים טרנסיות כנשים. זה לא ביג דיל. תמיד נמשכתי לניקיטה, היא מאוד מושכת". עם זאת, הארי לא אמר מפורשות שהוא שכב עם ניקיטה דרגון.