ברכות לג'סיקה אלבה וגבריאל יוניון. כלומר, ברכות אירוניות ובעצם די עצוב לנו עליהן. הסדרה "L.A’s Finest" (הטובות ביותר באל. איי), עיבוד טלוויזיוני לסרטי "בחורים רעים", היא הסדרה הגרועה ביותר ששודרה ב-2019, כך לפי שקלול דירוגים, ציונים וביקורות כתובות שפורסם באתר הבידור הצהבהב "אינסיידר". הסדרה זכתה ל-7% "טריוּת" במסד המבקרים המקוון Rotten Tomatoes, ובביקורות עליה נכתב, בין השאר, שהיא נראית כמו סדרה מ-2004 והיא כונתה גם "סדרה שאף אחד לא ביקש" ו-"מיושנת בצורה חסרת תקנה".

הסדרה היתה אמורה להעלות את קרנו של שירות הסטרימינג האמריקאי החדש Spectrum ולהכניס אותו למגרש המשחקים של נטפליקס ואמזון, אולם אחרי 10 פרקים ששודרו במהרה ובליווי מעט מאוד יחסי ציבור חיוביים, היא התאדתה מלוח השידורים. "בלגן רועש ואידיוטי... אם לא הצלחתם לצפות בה, אשריכם", כתב המבקר של אתר TV Line.

למקום השני נוספות ברשימת הגרועות ביותר של השנה הגיעה "לינדזי לוהן ביץ' קלאב", סדרת הריאליטי המחופפת של MTV על, וול, מועדון החוף של הכוכבת במיקונוס. התוכנית ליוותה את צוות העובדים של לינדזי בחייהם המקצועיים והפרטיים, וניסתה למתג מחדש את לוהן כבוסית קשוחה ודמות ריאליטי סוחפת. ספוילר: זה לא הצליח בשום צורה. "לינדזי לוהן ביץ' קלאב" זכתה ל-27% טריוּת (מתוך 100, כן?), ואחת המבקרות סיכמה אותה כך: "ילדה כוכבת לשעבר הורסת עסק בתוכנית ריאליטי לא אחידה".

סדרות נוספות שזכו לכבוד המפוקפק ונכנסו לעשיריית הגרועות ביותר הן הסיטקום "אחותי בהפרעה" (בכיכובה של יוצאת "יומני הערפד" נינה דוברב) שכונתה "מתישה", "עייפה", "תפלה" על ידי המבקרים; "See", אפוס הפנטזיה של אפל tv בכיכובו של ג'ייסון מומואה ("הסדרה הזו משונה", כתבו באתר The Verge, "כמו רשימה של נושאים שהעלית בזמן שהיית מסטול עם בן דוד שלך"), ו"חדרים אפלים" של נטפליקס ("פרשתי אחרי ארבע שעות ארוכות מאוד, שכל מה שהצלחתי לכתוב בהן זה וריאציות על המשפט 'זה היה צריך להיות סרט' אולי עשר פעמים" נכתב באחת הביקורות).

ואיך אפשר בלי הנקודה הישראלית. גם "The Village", הדרמה החדשה בכיכובה של מורן אטיאס השתחלה לרשימת הסדרות המאכזבות של 2019. הדרמה על חייהם של תושביו המגוונים של בניין אחד בניו יורק עלתה לשידור בחודש פברואר, ובביקורות עליה נכתב, בין השאר שהיא "מתאמצת יותר מדי", "מלודרמטית וצפויה" וכן "הסדרה הזו מייסרת באופן מלאכותי כל כך, שלא אתפלא לגלות אם 'הכפר' היא בעצם חללית של חייזרים, שמונעת אך ורק בקריעת לבבות וסחיטת דמעות". הסדרה שודרה במשך עשרה פרקים ובוטלה בחודש מאי.