איך אומרים, זבל של שירות סטרימינג אחד הוא זהב של אחר כשבועיים לאחר שאפל TV פלוס ויתרה במפתיע על הפצת הסרט התיעודי "On the Record", אשר עוסק בהטרדות המיניות של המפיק המוזיקלי ראסל סימונס, כבר נמצא לו בית חדש - שירות הסטרימינג של האחים וורנר. 

הסרט התיעודי, שהוקרן בבכורה לאחרונה בארה"ב, מכיל עדויות מנשים הטוענות כי סימונס - אחד מהאנשים החזקים בעולם המוזיקה האמריקאית - הטריד אותן מינית, ומספרות את סיפורן המלא מול המצלמה. בסרט החדש מוצגות עדויות שחלקן טרם נשמעו בעבר, וביניהן גם סיפורים של נשים מתוך חברת התקליטים Def Jam, אותה הקים סימונס.

ההתקפלות של אפל בתור מפיצת הסרט הגיעה לאחר שאופרה ווינפרי, ששמה נקשר לפרויקט בתור מפיקה בפועל, החליטה להסיר ממנו את ידה ברגע האחרון. ווינפרי טענה כי מדובר בחילוקי דעות יצירתיים עם במאי ויוצרי הסרט, ואפל מיהרה לפרוש בעקבותיה. למרות זאת, הסרט הוקרן בפסטיבל סאנדאנס בסוף החודש שעבר וזכה לשבחים וביקורות חיוביות, עד כדי כך שציון המבקרים שלו באתר רוטן טומטוס עומד על 100 אחוזים שלמים. "זהו הישג מהמם של מורכבות שהוא גם עצור וגם נרחב", נכתב בהוליווד ריפורטר. באל איי טיימס הסכימו - "זה כיול מחדש מעורר מחשבה וחד של אמת בעידן ה-metoo#, ספציפית של הקשיים שעומדים בפני נשים, ובמיוחד נשים שחורות, אשר מעוניינות להיחשף", בוורייאטי נכתב - "מה שמדהים הוא התקשורת האינטימית שהסרט יוצר בין הקהל לבין הקורבנות". 

"נחישות הדעת של כל המתלוננות, אשר בחרו לחלוק את סיפורן באומץ בסרט, נגעה בנו", נמסר מ-HBO מקס, "התרשמנו מהעבודה של היוצרים לאורך השנים ומהטיפול שלהם בנושא המורכב הזה, ואנחנו מצפים שהסרט ימצא את הקהל הרחב ביותר".