ליהיא גרינר תשחק אישה חרדית בסדרה "חאנשי" של HOT. הבת שלה בסדרה תהיה כוכבת הרשת טליה ברטפלד. על פי הודעת HOT, "זהו תפקיד המשחק המשמעותי הראשון של ליהיא גרינר, שלמדה משחק בלוס אנג'לס ב-Pierce College".

גרינר ספגה ביקורת קשה לאחר שהעלתה סטוריז בעקבות האסון בהר מירון שבהם כינתה את החרדים "חיות". באסון ההילולה בהר מירון נמחצו למוות 45 בני אדם. גרינר הגיבה עם סדרת סטוריז שהאשימה את הנוכחים בטרגדיה"פסיכים, מה קרה? התפללתם יפה מאוד, וואו, תראו מה עשיתם", אמרה גרינר באחד מהסטוריז והמשיכה: "דרכתם על אנשים, דרכתם עליהם. כל הגברים החרדים האלו, מה זה? לא ראיתי חיות כאלה". בסופו של דבר היא מחקה את הסטוריז ופרסמה התנצלות, לפיה המסר שלה לא עבר כפי שהתכוונה אליו: "אני מבינה שלא הבעתי את עצמי מספיק בשביל להעביר את המסר, יכול להיות שזה לא הזמן ועל כך אני מתנצלת".

"חאנשי", שיצרה עליזה חנוביץ', שגם מככבת, מספרת על חאנשי (חנוביץ'), צעירה דתייה מהקהילה היהודית בברוקלין, שרגע לפני חתונתה, מחליטה להפתעת כולם ובהתנגדות משפחתה, לנטוש הכל ולעשות עלייה פתאומית לישראל, כאן היא עוברת "מסע פרוע, סקסי וחסר גבולות". את הסדרה, שתתחיל להצטלם בקרוב, יביימו זוכי פרס אופיר מיקי טריאסט ואהרון גבע. 

גרינר בת ה-37 הופיע על המסך לראשונה בעונה השלישית של "האח הגדול". אחר כך השתתפה גם בעונה השנייה של "הישרדות VIP" ולאחרונה השתתפה ב"גולסטאריות".