הרפאליס נגד הבוזגלוס, ולא בפעם הראשונה: באירוע הבכורה שנערך הבוקר (א') לעונה החדשה של הדוקו-ריאליטי "רפאליס" מבית HOT, התייחסה אם המשפחה ציפי רפאלי לדברים שאמר נגדה בשיחה עם mako יעקב בוזגלו - כוכב הדוקו-ריאליטי "הבוזגלוס" של המתחרה yes. במוקד חילוקי הדעות: דבריה של רפאלי על שהותה בכלא.

העימות הפומבי בין רפאלי לבוזגלו החל במקביל למסע יחסי הציבור של עונת הבכורה של "רפאליס" - שם סיפקה האמא מספר התבטאויות שהכעיסו את כדורגלן העבר. אחת מאותן התבטאויות נגעה לעונש המאסר שריצתה, ועל כך אמר בוזגלו ל-mako: "הכעס שלי הוא על התקשורת בעיקר, שעושים הנחות סלבס גם בשאלות. הרי בנאדם הורשע, היא ישבה בבית סוהר, לא הייתה במלון חמישה כוכבים. איפה המסר לאלו שמעדו? אתה הולך להעביר בסדרה מסרים לעם. מאז שעלתה 'הבוזגלוס' כולם מעריצים אותי, אוהבים אותי. אל תהיי מנותקת. את עשירה, זה שלך. אל תשכחי על מה ישבת. יש אנשים שנקרעים תחת הנטל".

היום, שוב בשיחה עם mako, רפאלי השיבה בדרכה לבוזגלו. "הייתה תגובה אחת, של מישהו שהוא גם כן ממשפחת ריאליטי, האב. לא ננקוב בשמות", רמזה רפאלי, "כשאמרתי שהחלטתי לקחת את זה בקלות, שזה מין סוג של חופשה, כי מלכתחילה ידעתי שאני הולכת סתם, היה לו מה להגיד, ש'היא מעודדת להיכנס לכלא'. אבל בסדר, חוץ ממנו אנשים היו מאוד מפרגנים". 

(ריאיון: לילך מרקוביץ')

עוד לפני הראיונות שהעניקו ל-mako, כל אחד בתורו, בוזגלו החל להעביר ביקורת על רפאלי גם ברשתות החברתיות. בפוסט שפרסם בזמנו בפייסבוק כתב בוזגלו כי "יושבת שם אישה, המלכה האם אם תרצו, ומנצלת את הבמה הציבורית שניתנה לה בכדי לשווק, לא פחות, שהייה בכלא! 'פסק זמן מהחיים, בלי עבודה, סלולר, נכדים, רק ספרים ואוכל שמכינים לך' היא אומרת. שום מילת חרטה על מעשיה, אף לא מעט בושה על היותה עבריינית מורשעת, שום בקשת סליחה על שגזלה מהמדינה. כלום". 

מלבד תגובתה לכוכב הריאליטי, רפאלי סיפרה היום גם על האופן שבו היא מתמודדת עם השקת העונה החדשה של הריאליטי במקביל למלחמה: "אני קמה עצובה ומחליטה להיות שמחה - כי אני לא יכולה לעשות את השינוי. אני הכי מקווה שיחזירו כבר את החטופים, זה קורע את הלב והנשמה. לפני שאני הולכת לישון אני מתפללת שזה יקרה. עצם זה שאני פה, ואנחנו שמחים, ואנחנו שותים, ואנחנו נהנים, זה צובט. עצוב, אבל אין כמו המדינה שלנו. אני מאמינה שבסוף הטובים מנצחים. אנחנו נחזור להיות כמו פעם, ואולי אפילו יותר".