"הייתי רוצה שגרטה האהובה שלי תהיה פה איתי", מספר ירדן חסיד, מתמודד "נינג'ה ישראל 2022". גרטה היא בת הזוג שלו, אותה הוא הכיר לפני ארבע שנים במהלך טיול, אבל היא מחזיקה גם במקצוע נוצץ – שחקנית טלנובלות. 

המתמודד שיעלה היום לנסות לכבוש את המסלול (ב-21:30, קשת 12) כבש כבר את ליבה של גרטה סרבנטס, שחקנית מוכרת ממקסיקו סיטי שכבר עשרים שנה מככבת בסרטים, סדרות ומחזות. "גרטה היא שחקנית מהממת. היא משלימה אותי והיא באמת נותנת לי להרגיש שמי שאני זה הדבר הכי טוב שיש. היא גדלה מתחת לעין של המצלמה כל החיים, היא שחקנית טלנובלות מוכשרת בטירוף", מספר עליה בן זוגה ירדן במבט מאוהב לחלוטין. 

מתמודד הנינג'ה שיוצא עם שחקנית טלנובלות (צילום: נינג'ה ישראל 2022, קשת12)
אהבה ממבט ראשון. | צילום: נינג'ה ישראל 2022, קשת12

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Greta Cervantes (@gretacervantesg)

 

גרטה מחזיקה גם בחשבון טיקטוק פעיל במיוחד עם כמעט חצי מיליון עוקבים ומדובר בשחקנית עסוקה עם קהל מעריצים לא קטן. אבל אם תשאלו את ירדן, היא בדרכה להתקבע דווקא כאן בישראל - בעקבות האהבה. "גרטה החליטה שהיא תבוא לארץ, לחיות איתי". אסי עזר נראה מופתע מהפרט הזה, והוא גם דרש תשובות על הצעד הקרב ובא. "אם היא שחקנית, מה היא תעשה פה? תחשוב שעכשיו אני אעבור לספרד, מה אני אעשה שם? ולמה שאתה לא תעבור?". אבל ירדן מגיב בביטחון מוחלט: "גרטה רוצה לעבור. אני כרגע נמצא בלימודים ויש פה סביבה יותר תומכת שתוכל לאפשר לנו להקים משפחה".