כוכבי הדרמה המשפחתית "החיים עצמם" ("This is Us") גילו שגם בזמן משא ומתן על משכורות ובונוסים, אפשר לגלות סולידריות משפחתית בדיוק כמו שמגלות הדמויות שהם מגלמים על המסך. לפי פרסום של מגזין דדליין, שמונת חברי הקאסט המבוגרים של הסדרה חתרו להעלאה בשכרם לקראת בכורת העונה השישית והאחרונה של הסדרה (שתשודר בארצות הברית בינואר השנה, ובהמשך תשודר גם ב-yes). הבקשה הזו להעלאה בשכר באה מהעובדה שמדובר בדרמה הכי נצפית היום בארה"ב - כשלמעשה בטבלת הסדרות הכי נצפות של עונת השידורים שעברה, "החיים עצמם" (המשודרת ברשת NBC) הגיעה למקום הרביעי, כשמעליה רק משדרי פוטבול.

חברי הקאסט המקוריים החלו לנהל משא ומתן משותף, שוויוני ואחיד על שכרם בעונה השנייה, כשהיו רק שבעה: מנדי מור (רבקה פירסון, אם המשפחה), מיילו ונטימיליה (ג'ק, האבא המנוח), סטרלינג קיי בראון (רנדל, הבן המאומץ), סוזן קלצ'י ווטסון (בת', אשתו), ג'סטין הארטלי (קווין), כריסי מץ (קייט) וכריס סאליבן (טובי, בעלה). הקאסט הרחב ביקש העלאה לראשונה אחרי העונה השנייה, ומאז שכרם לפרק אחד עמד על 250 אלף דולר.

לקראת העונה השישית, חברי הקאסט קיבלו בונוס של שני מיליון דולרים כל אחד. אבל יש שחקן קבוע אחד מהסדרה שלא זכה לבונוס גבוה כל כך - ג'ון הוארטס (מיגל, בעלה השני של רבקה), שנהיה לשחקן ראשי וקבוע בסדרה מאז עונתה השנייה. הוארטס נאלץ להסתפק בבונוס בן מיליון דולרים בלבד, וחברי הקאסט חתרו לכך שהבונוס שהוא יקבל יושווה לשלהם, אבל מאמצם לא צלח. לדדליין נודע כי רוב חברי הקאסט (ייתכן שאפילו כולם) הציעו לגייס בעצמם סכום שישווה את הבונוס של הוארטס לשלהם, אבל הוארטס סירב לכך. 

זהו לא המקרה הראשון של סולידריות כלכלית בקרב אנסמבל שחקנים בסדרת טלוויזיה מצליחה. השישייה האייקונית של "חברים" ניהלה באחידות את המשא ומתן על משכורתם מול רשת NBC כשהסדרה הייתה ללהיט, והתעקשו שכל אחד מהכוכבים יקבל שכר שווה. מקרה דומה יותר לזה של כוכבי "החיים עצמם" התרחש לקראת סוף "המפץ הגדול", כשחמשת הכוכבים המקוריים של הסדרה הסכימו לקיצוץ של 100 אלף דולר במשכורתם כדי להשוות אותה עם זאת של מים ביאליק ומליסה ראוש, שהגיעו לסדרה מאוחר מהם, ומשכורתן הייתה נמוכה משלהם.