2018 מסתיימת לה, ולצד רשימות כמו הסדרות הטובות / הגרועות / המפתיעות של השנה החולפת, נכנסה קטגוריה לא פחות חשובה - הסדרות-הכי-נצפות-בבינג' של השנה. מה זה אומר בכלל? ב-"TV Time", שערכו את הדירוג, מחשיבים את זה כצפייה של לפחות 4 פרקים מתוך סדרה בתוך 24 שעות. החכמנו! 

אם כן, בראש טבלת הבינג' ניצבת - אל תטרחו להתיישב כי אין כאן הפתעות - חברים, שעל הזכות להשאיר אותה בנטפליקס לעוד שנה תשלם ספקית התוכן לוורנר 100 מיליון(!) דולר. למקום השני והמכובד במדד הצפיות הגיעה האנטומיה של גריי האהובה והותיקה. 

האנטומיה של גריי (צילום: מתוך אינסטגרם, מתוך instagram)
האנטומיה של גריי | צילום: מתוך אינסטגרם, מתוך instagram

במקומות השלישי והרביעי, שתי סדרות דגל של נטפליקס - סדרת הנוער 13 סיבות השנויה במחלוקת, ומיד אחריה - בית הנייר, שאם לשפוט לפי ההיסטריה שעשתה דרמת הפשע הספרדית הזאת בישראל, היא היתה צריכה לככב במקום הראשון בפער. 

נראה, עד כה, שהקהל הישראלי מתאים את עצמו לטרנדים הטלוויזיונים העולמיים, ומתמכר פחות או יותר לאותן סדרות. אבל בעשירייה הראשונה של סדרות הבינג' הנצפות ביותר יש גם הפתעות - כמו הסדרה האפוקליפטית המאה (The 100), שזמינה לצפייה ב-CW ובנטפליקס, והסיטקום ברוקלין תשע תשע בכיכובו של אנדי סמברג, שבו אתם באמת צריכים לצפות. 

והנה העשירייה הראשונה במלואה:
1. חברים
2. האנטומיה של גריי
3. 13 סיבות
4. בית הנייר
5. ריברדייל
6. ברוקלין תשע תשע
7. המאה
8. כתום זה השחור החדש
9. המפץ הגדול
10. שקרניות קטנות