אחת השאלות הראשונות שעולות מצפייה בסרטוני ה"קארפול קריוקי" של ג'יימס קורדן, בהם הוא מארח זמרים מפורסמים ששרים איתו את השירים של עצמם במהלך נסיעה ברכב, היא האם הוא באמת נוהג. ברוב הסרטונים המדוברים נראה קורדן מאחורי ההגה ברחובות לוס אנג'לס כאשר הנוף מתחלף מאחוריו בצורה הגיונית, אך פעמים רבות הוא מוריד ידיים מההגה, לובש תחפושות, עוצם עיניים וכו' - לא בדיוק החומר שממנו קורצו סרטוני הסברה של הרשות לבטיחות בדרכים. 

איך זה בכל זאת בטיחותי? הסבר אפשרי אחד צץ בשבוע שעבר, כאשר מעריצים תועים ברחובות לוס אנג'לס נקלעו לצילומים של סרטון חדש בהשתתפותו של ג'סטין ביבר (שכבר התארח בפינה בעבר), וגילו לתדהמתם שקורדן כלל לא נוהג במכונית - הרכב שבו יושבים השניים נגרר על ידי גרר, כך שייראה כאילו מישהו נוהג.

סרטון של הגרר נפוץ כמובן מיד ברשתות החברתיות, וגרר תגובות כמו "כל החיים שלי היו שקר" וכאלו המאשימות את קורדן בעבודה בעיניים על כל הצופים, לעומת כאלו שטענו כי ראו צילומים של סרטונים אחרים בהם קורדן אכן נהג.

מפיק תוכנית הלילה של קורדן מיהר לכבות את השריפה וכתב: "זה קורה רק כשאנחנו מבצעים 'פעלולים' - כשזה בלתי אפשרי שג'יימס ינהג! זה קורה אולי ב-4 פעמים מתוך ה-50... בטיחות היא המפתח! חשבון הטוויטר של תוכנית הלילה מיהר אף הוא להצטרף לבדיחה ופרסם תמונה לא קשורה של קורדן עם סמואל ל. ג'קסון מתוך מערכון אחר, וכתב - "חבר'ה, אין לנו אפילו מכונית".