אתם מוכנים לזה? כי לא נראה לנו שאתם מוכנים לזה: דרכיהן של שתיים מהסדרות הכי פופולריות של נטפליקס בדיוק הצטלבו. מעריצי "אמילי בפריז" שהחלו לצפות בעונתה השנייה של סדרת הלהיט הבחינו באיסטר אג קריצה חביבה לסדרת להיט אחרת של ענקית הסטרימינג: "את". אנא מכם, אם טרם צפיתם בעונה השנייה של "אמילי בפריז", או לחילופין בעונה השלישית של "את" – היזהרו מספוילרים.

עונתה השלישית של "את", שהגיעה לנטפליקס בחודש אוקטובר האחרון, התחילה מהיכן שהפסיקה קודמתה. ג'ו (פן בדג'לי) ולאב (ויקטוריה פדרטי) מסתגלים לחיים בפרבר מדרה לינדה ומגדלים שם את בנם הנולד, הנרי. כשהדינמיקה ביניהם מקבלת תפנית חדשה, אובססיה חדשה נכנסת לחייו של ג'ו: האובססיה המדוברת היא מריאן (טאטי גבריאל), שעובדת כספרנית באותו פרבר בקליפורניה. מריאן בקושי חומקת מזעמה של לאב, ומביעה את הרצון שלה לחזור להתגורר בפריז אם יש סיכוי שתקבל משמורת על בתה. בסופו של דבר, לאב מתה, ג'ו מזייף את מותו – וג'ו ומריאן עוברים לפריז.

מתוך הסדרה "את" (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
עברו לפריז. מריאן וג'ו ב"את" | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

תריצו קדימה כמה חודשים, ו"אמילי בפריז" חזרה לנטפליקס לעונה השנייה שלה ב-22 בדצמבר, גם היא המשיכה בדיוק מהנקודה בה עצרה – אמילי (לילי קולינס) נקרעת בין הרצון להיות חברה טובה לקמיל לבין התשוקה הבלתי נגמרת שלה לשף החתיך גבריאל (לוקאס בראבו). בעונה הנוכחית, קשר חברי חביב אך משונה למדי ממשיך להירקם בין אמילי לבין אחד מהקולגות שלה מחברת השיווק סבואר, לוק (ברונו גוארי). באחת הסצנות בהם השניים מבלים יחדיו, לוק נותן לאמילי עצה – שנראית לגמרי כמו קריצה מכוונת לעונה השלישית של "את".

מתוך "אמילי בפריז" (צילום: יח"צ באדיבות Netflix)
לא לצאת עם בנות בשם מריאן. אמילי ולוק ב"אמילי בפריז" | צילום: יח"צ באדיבות Netflix

בסצנה המדוברת, לוק אומר לאמילי כך: "לעולם אל תבזבזי את הזמן שלך בלחשוב על מריאן מספר 1 או על מריאן מספר 2, ובכלל, אף פעם אל תצאי עם אישה ששמה מריאן" (עצה שנראה כי היא רלוונטית יותר לו עצמו, שכן אמילי לא יוצאת עם נשים). מעריצים של שתי הסדרות הבחינו כמובן בשורה המדוברת, שהפכה לוויראלית – כמו גם בעובדה שכעת מריאן וג'ו נמצאים בפריז. צירוף המקרים גרם למעריצים לקוות שמדובר ברמז לכך שעלילותיהן של שתי הסדרות ישתלבו זו בזו בפרק קרוסאובר מטורף, שבו מתברר כי אמילי היא הקורבן הבא של ג'ו. (חס וחלילה, כמובן).

אמנם קשה לנו להאמין שסדרה מתקתקה וקלילה כמו "אמילי בפריז" באמת תתערבב עם סדרה אפלה כמו "את", אבל אין לדעת. בכל מקרה, מה שבטוח זה שהעונה הרביעית של "את" אכן תתרחש גם היא בעיר האורות. בריאיון ל-E!, אמרה מפיקה בכירה בסדרה שהיא "תשמח לעשות עונה שבה ג'ו יצא אל מחוץ לארצות הברית ויהיה כמו דג אמריקאי מחות למים". עוד אמרה המפיקה כי "ג'ו נהדר כשהוא נמצא בסביבה שאיננה טבעית עבורו, שהיא זרה לו. אז זה יכול להיות מגניב". נשמע לכם מוכר כל הסיפור הזה? ובכן, גם לנו.