חשבתם שרק לכוכבי משחקי הכס קשה על הסט? הם אמנם עברו גיהינום בצילומי הקרבות הליליים והמפרכים של העונה האחרונה, אבל זה כלום לעומת מים ביאליק (איימי בשבילכם), שנפגשה עם הסיוט הכי גרוע שלה על סט הצילומים של המפץ הגדול.

בפרק ששודר בארה"ב ביום חמישי האחרון, איימי הולכת לבקר במיכל ציפה(!), כלומר תא סגור שמאפשר חסך חושי, כשמי ששולח אותה לשם הוא שלדון, שמנסה להקל עליה בתקופה לחוצה במיוחד. הבעיה? במציאות, ביאליק היא קלסטרופובית, ושהות במיכל הציפה היא הכל חוץ ממקלה עבורה. 

בבלוג שלה, השחקנית תיארה את החוויה: "ממש לא שמחתי להיות בתוך הביצה הענקית הזאת עם המכסה סגור. בזמן הצילומים, חיכינו ממש עד השנייה האחרונה לפני שהמצלמות התחילו לרוץ כדי לסגור אותי בתוך התא. אם לא חוויתם קלסטרופוביה מעולם, זה מרגיש ככה - כאילו הגרון שלך נאטם, מים ממקור לא ידוע מתחילים למלא את החזה שלך ואת הצוואר ואת הראש עד שהמוות מברך אותך לשלום עם המבט הקשוח שלו. מיותר לציין, זו לא הייתה אחת הסצנות האהובות עלי". 

אגב, הפרק הזה קבע שיא עבור המפץ הגדול, ולא במובן הטוב של המילה: על פי נתוני הרייטינג, הפרק אמנם הגיע למקום הראשון ברייטינג של אותו יום, ועם זאת, מדובר בנתוני הצפייה הנמוכים ביותר שהיו לסדרה אי פעם, פחות מחודש לפני שהיא מגיעה לסיומה.