חולמים בלילות על הימים הטובים של ערוץ ביפ? מתגעגעים ל"הקומדי סטור"? נראה שבשורה חדשה הגיעה לחובבי הקומדיה הישראלית בדמותו של ערוץ חדש: ערוץ טדי, שישודר ב-HD באפיק 15 בפרטנר טי.וי, ב-15 בנובמבר. אם השם מוכר לכם, זה כנראה בזכות חברת ההפקות "טדי", האחראית להרבה מהלהיטים הגדולים ביותר של הטלוויזיה הישראלית, ביניהם "השיר שלנו", "כוכב נולד", "שמש", וגם סדרות חדשות יותר דוגמת "רק רוצים לרקוד", "הכוכב הבא לאירוויזיון", ו"סברי מרנן" - ותהיה שותפה להפקת הערוץ, לצד פרטנר טי.וי.

אז במה יתמקד הערוץ החדש? חוץ משידורים חוזרים של סדרות הלהיט שלהם, נראה כי הערוץ לוקח צעד מסוכן וחדשני לכיוון שרק עכשיו מתחיל לתפוס תאוצה בתעשיית הבידור הישראלית: עולם הבידור ברשתות החברתיות. טדי שכרו את מיטב היוטיוברים וכוכבי הרשת על מנת לבנות איתם תכנים מקוריים לערוץ, כמו "שוגר זאזא" (תום טרגר ואור פז, סרטוני "אפס") ושרוטונים.

ערוץ טדי, פרטנר טי.וי (צילום:  יחסי ציבור )
נבחרת הכוכבים של טדי | צילום: יחסי ציבור

בין הסדרות החדשות שיעלו בערוץ: "סחילנד", סדרה קומית על עולם הייטק הישראלי עם דובדבני וקובץ'; "שומרת", סדרה של חייה של רווקה דתיה בתל אביב של אושרית סרוסי וחן רוטמן; "כוכב מה כוכב", סדרה על כוכב רשת (אלעד לוי, כוכב רשת אמיתי) ויחסיו עם אביו הפחות מעודכן (אורי גבריאל); "טובים וטובים פחות", קומדיה על חייו ומשפחתו של הקומיקאי אמירם טובים; "פקקים וסידורים" עם גיל קופטש; ו"איב שרמן נכסים" עם אדווה רודברג (כן, אחות של), המתמקדת בדמות שהיא שילוב בין אשת נדל"ן כריזמטית אך מוגזמת לדוגמנית עבר שהפכה לאשת עסקים. אחד התכנים שיעלו בערוץ הוא "ג'נטלמנים ישראלים", המתמקדת בשיחות טינדר אמיתיות, מופרכות ומצחיקות. רובנו מכירים את "ג'נטלמנים" מהפייסבוק, ויהיה מעניין לראות כיצד הוא ייתרגם למסך הקטן. 

מנהל התוכן של הערוץ הוא נדב פרישמן (ערוץ ביפ, "לילה בכיף", "רד ודביר"), ואת תקן המפיק הראשי ימלא אסף גורדון ("אובוי", "איש חשוב מאוד", "תא גורדין"). יובל נתן, מנהל שותף בערוץ טדי, אמר הבוקר במסיבת ההשקה: "לא בכל יום מקימים גוף תוכן ישראלי חדש, וזה תמיד תהליך מסעיר וכיפי. הערוץ הזה נבנה להרגלי הצפייה החדשים בפלטפורמות החדשות, לסוגי תכנים חדשים, ואנחנו שמחים לנסות פה פורמט חדשני וייחודי מסוגו, שיגדל את הכוכבים והפורמטים החדשים בתפר בין הדיגיטל לטלוויזיה". 

הטלוויזיה של פרטנר (צילום: פרטנר)
האם היא תהפוך לביפ הבאה? פרטנר טי.וי | צילום: פרטנר

TVbee בפייסבוק