אם אתם נמנים בקרב מעריצי "משחקי הכס" - או אולי דווקא דווקא הסרטים "ללכת בדרכך" ו"חיים שלי", לא שופטים - ובניתם על סלפי משותף עם השחקנית אמיליה קלארק ביום מן הימים, אולי כדאי שתנמיכו ציפיות. קלארק, שאינה נקראת בחיים האמיתיים "חאליסי" (למרות שהרבה מתבלבלים), סיפרה לאחרונה כי קיבלה החלטה להימנע מצילומי סלפי משותפים עם מעריצים.

בראיון שהעניקה לפודקאסט של הזמרת הבריטית ג'סי וור תיארה קלארק סיטואציה קשה שגרמה לה לקבל את אותה החלטה, כאשר מעריץ חסר סבלנות ניגש אליה עם המצלמה בידיו בעודה חווה התקף חרדה באמצע שדה תעופה (אולי הסיפור האמיתי שמעניין כאן). "הייתי בטלפון עם אמא שלי ואמרתי לה 'אני מרגישה שאני לא יכולה לנשום, אני לא יודעת מה קורה'", סיפרה. בעקבות אותה תקרית עם מעריץ, שלבקשת הסלפי שלו קלארק נאלצה לסרב, החליטה השחקנית כי מעכשיו תעניק למעריצים שלה חתימות, למרות ש-2006 כבר נגמרה.

"ברגע שאתה חותם על משהו, יש לך אינטראקציה עם אותו בן אדם", אמרה קלארק, והסבירה שבאמצעות החתימה על פריטים של המעריצים שלה, היא יכולה ליצור קשר אישי ואנושי יותר איתם, כולל קשר עין. יש לקוות שקלארק תקפיד לשמור על ההחלטה החדשה שלה גם כשזה מגיע לסלפי עם אנשים מעט יותר מוכרים, כי בתמונה שהעלתה בחודש שעבר עם הזמרת סטיבי ניקס, היא לא נראתה סובלת במיוחד.

View this post on Instagram

A post shared by @emilia_clarke on

קלארק מצרפת כעת לרשימה ההולכת וגדלה של סרבני סלפי, בהם גם ג'סטין ביבר, ג'ניפר לורנס ושותפתה ל"משחקי הכס" מייזי וויליאמס. בחודש שעבר קלארק חשפה בראיון לפודקאסט אחר (אנחנו מזהים דפוס) כיצד בעת הצילומים לעונה הראשונה של "משחקי הכס" חשה אי נוחות כאשר התבקשה לצלם סצינות בעירום. "מעולם לא הייתי בסט צילומים כמו זה בעבר. הייתי רק על שני סטים לפני כן, ועכשיו אני ערומה לגמרי עם כל האנשים האלה ולא יודעת מה אני אמורה לעשות", סיפרה.