הבוקר פורסמו מחירי הכרטיסים לאירוויזיון שבא עלינו לטובה, ואוהבי האירוויזיון לא מרוצים, בלשון המעטה. מחיר כרטיס לגמר האירוויזיון או לאחד מחצאי הגמר מתחיל מ-1,150 ש״ח למושבים הרחוקים, ומגיע עד 2,000 ש״ח עבור כרטיס למתחם הגרין רום המשודרג שיכלול אוכל, שתייה והתחככות עם המופיעים - כי כידוע שם שוהות גם המשלחות מהארצות השונות. לכל אחד מהערבים מוצעים 3,500 כרטיסים לרכישה, ועוד 1,500 לגרין רום.

מה שבטוח, בקבוצת הפייסבוק הרשמית שהקימו כאן 11 לקראת האירוויזיון (שנקראת "כאן אירוויזיון") לא נשארו אדישים - יש מי שקוראים להחרמת האירוע בשל מחירי הכרטיסים הגבוהים, ומהצד השני יש מי שאומרים שמדובר במחירים הגיוניים לחלוטין לאירוע בסדר גודל כזה. תלונה נוספת שחוזרת על עצמה היא כמות המושבים שהוקצו לקהל הרחב, שהם מעטים ביחס לגודל המקום.

"תכננתי לקנות כרטיס וגם כל החברים שלי", אומר לישי עבדי, תושב תל אביב שהתבאס ממחירי הכרטיסים. "הם חתכו את מספר המקומות בערך בחצי וגובים מחירים לא ריאליים של מעל אלף שקלים לכרטיס. זה לא נורמלי. הולכים להגיע בערך 20-30 אלף תיירים, שהדבר היחיד שהם תכלס יהיו בו זה כפר האירוויזיון. זו בושה למארגנים שדבר כזה קורה. חיכינו לניצחון של ישראל באירוויזיון במשך שנים, ועד שאנחנו מנצחים - כולם יצטרכו לשבת לראות את האירוויזיון בטלוויזיה. זה מקומם".

מכיוון שמדובר בקבוצה שהקימו תאגיד השידור כאן, הם התייחסו לתלונות על המחירים בעמוד, והגיבו לכל הפוסטים כך: "האירוויזיון הוא לפני הכל אירוע טלוויזיוני, בין הגדולים והטובים בעולם אשר נחשף לעיני כ 300 מיליון צופים בשידור חי. להבדיל ממופעים אחרים שמגיעים לישראל מחו"ל - כולם, ללא יוצא מן הכלל - יזכו לצפות במופעים בשידור ב כאן 11 ובדיגיטל שלנו".

"יודגש כי מספר הכרטיסים צומצם גם כתוצאה ממחויבות אבטחתית. לצד העובדה שמדובר בישראל, איגוד השידור האירופאי דורש מראש אבטחה גדולה מאד באולם ומסביב הבמה, במטרה למנוע פריצות של מעריצים כפי שקרה בשנים קודמות. דרישות האבטחה היחודיות והקפדניות של האיגוד לאירוע באות על חשבון שטחים באולם, שגם כך קטן מאולמות באירופה".