כריס מורנה, המפיקה האגדית (זה בסדר, אנחנו עומדים מאחורי התואר הזה) של טלנובלות הנעורים האהובות, הפיקה מופע שיעמיד על במה אחת את הכוכבים מכל הסדרות המצליחות שלה, ושכל הכנסותיו יתרמו לעמותת צדקה שמסייעת לילדים מעוטי יכולת בשכר לימוד. מורנה תקדיש את המופע לבתה, רומינה יאן, שגילמה את בלן ב"קטנטנות" ואריאל ב"כמעט מלאכים", ומתה ב-2010 כתוצאה מדום לב שעברה כששהתה בחדר הכושר. ההשערות הרווחות הן שהאימונים היו חלק ממשטר דיאטה קפדני שיאן אימצה כיוון שסבלה מאנורקסיה.

המופע, שיקרא "Vive Ro" ("תחי רו", קיצור השם רומינה) יערך ב-5 בספטמבר, יום הולדתה של יאן, באולם המופעים "גרנד רקס" בארגנטינה, ויששתפו בו, בין השאר, לאלי אספוזיטו, פקונדו ארנה, לואיסנה לופילטו ונטליה אוריירו, שיבצעו שירי סולו ודואטים. שוב, אם גדלתם מול ערוץ הילדים בסוף שנות ה-90, כנראה התעלפתם.

וקצת חדשות רעות: המופע לזכרה של יאן הצליח לעשות את המהלך על שם עומר אדם בישראל וכל הכרטיסים אליו נמכרו תוך שעות. גם האתר שהיה אמון על מכירתם - קרס. מורנה הגיבה לעובדה וסיפרה שבחרה לא את האולם הגדול ביותר בארגנטינה, אבל את "האולם של רומינה". הכרטיסים נמכרו בסכומים שבין 500 ל-3,000 פסו, שהם בין 67 ל-402 שקלים. סכומים מוכרים (ואף זולים) במונחי ישראל, אולם בארגנטינה מדובר במחירים גבוהים למדי. הדיווחים בארגנטינה טוענים שכרטיסים פיראטיים נמכרים כיום גם ב-18,000 פסו (קרוב ל-3,500 שקלים) והחשש מפני עליית מחירים נוספת לפני המופע גרם לאביה של יאן, גוסטבו ינקלביץ', להזהיר את המעריצים מפני נוכלים: "המנוולים האלה מוכרים מחדש כרטיסים ומשחקים ברגשותיהם של מי שרוצים להיות שם באותו לילה! אלה ספסרים", אמר בראיון, "העצה שלי היא: אל תקנו מהם".

A post shared by Cris Morena (@bycrismorena) on


אבל בקצהּ של כל מנהרה יש אור. פינת אור, יש שיגידו. מפיקי המופע הבטיחו שהמופע ישודר על מסכי ענק ברחבי העיר וכן יוזרם בזמן אמת ברשת. זה הזמן להתארגן על VPN עם כתובת ארגנטינאית כי אנחנו הולכים להיות שם ברמות.