סדרת ההמשך של "ליזי מקגוויר", שמצטלמת בימים אלה עבור שירות הסטרימינג דיסני פלוס, לא בדיוק מתנהלת על מי מנוחות. בחודש ינואר האחרון ההפקה נעצרה בפתאומיות לאחר שהיוצרת המקורית והשואוראנרית, טרי מינסקי, עזבה את הפרויקט עקב חילוקי דעות יצירתיים - שזה אף פעם לא סימן טוב. כעת מתברר כי שני פרקים שלמים כבר צולמו תחת הנהגתה של מינסקי, וייתכן שהתוכן שלהם הוא זה מה שגרם לבכירים בדיסני להרים גבה.

לפי מגזין "הוליווד ריפורטר", שהצליח להניח את ידיו על תסריט פרק הבכורה, הפרק עצמו עוסק בנושאים כמו סקס ובגידה כחלק מרכזי מהעלילה שלו - לא בדיוק תכנים שנחשבים ידידותיים לכל המשפחה, ולא כאלה שמתאימים לנקיון ולתום שדיסני מעוניינת לשדר בדיסני פלוס. זו כנראה הסיבה שהילארי דאף, כוכבת הסדרה המקורית ומי שחזרה לתפקיד אחרי לא מעט תחנונים מצד המעריצים, ביקשה בחודש שעבר מדיסני שיעבירו את הסדרה לשירות הסטרימינג של הולו, שנמצא אף הוא בבעלותה ונחשב מיועד לקהל בוגר יותר.

"אני מרגישה אחריות עצומה לכבד את מערכת היחסים של המעריצים עם ליזי", כתבה דאף באינסטגרם שלה, "שבדיוק כמוני גדלו יחד איתה. הייתי חוטאת כלפי כולם אם הייתי מגבילה את המציאות של אנשים בני 30 לדירוג צפייה שדורש פיקוח הורים (PG). זה חשוב לי שבדיוק שכמו שהחוויות ההתבגרות שלה בתור טינאייג'רית היו אותנטיות, כך גם הפרק הבא בחייה יהיה אמיתי ושיהיה אפשר להזדהות איתו. זה יהיה חלום אם דיסני ייתנו לנו להעביר את הסדרה להולו", המשיכה דאף, "אם מעוניינים בכך שאחזיר לחיים את הדמות האהובה הזו".

דאף לא פועלת בוואקום, שכן סדרת ההמשך לסרט "באהבה, סיימון", שצולמה גם היא עבור שירות הסטרימינג של דיסני, הועברה להולו לפני כחודש לאחר שהתברר שהיא עוסקת בתכנים ואלמנטים בוגרים יותר מאלה שמשודרים, למשל בערוצים המסורתיים של דיסני (קרי, החברה חששה להציג דרמת התבגרות להטב"קית בפלטרפורמה משפחתית). גם הסדרה "נאמנות גבוהה" בכיכובה של זואי קרביץ, שעלתה בהולו בחודש שעבר, פותחה לפי הדיווחים עבור שירות דיסני פלוס במקור, והועברה להולו - שנרכשה על ידי דיסני כחלק מעסקת הענק בינם ובין מותג התקשורת פוקס - שהובן שהיא תיועד לצופים מבוגרים.