ההצלחה הכבירה של "חזרות", דרמת התיאטרון של כאן 11, הייתה הפתעה גמורה בכל ההיבטים. הכוכבים והיוצרים נועה קולר וארז דריגס, יחד עם היוצר השלישי אסף אמיר, לא שיערו לעצמם את ממדי האהבה שיקבלו מהקהל, והופתעו לגלות שהסדרה נגעה בכל כך הרבה אנשים שהזדהו איתה - ואולי אפילו קצת יותר מדי.

יחד עם העובדה שהפך באחת להיות שם מוכר בכל בית, דריגס מתמודד עם כך שרבים מקשרים אותו לתומר, הדמות שהוא מגלם בסדרה. מכיוון שהדמויות של איריס ותומר מבוססות על קולר ודריגס, הוא מקבל לא מעט תגובות מהרחוב שמעמתות אותו עם ההתנהגות של הדמות. הבוקר, בראיון ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, נשאל דריגס על ידי רינה מצליח את השאלה שמעסיקה רבים. "אני רוצה לשאול שאלה את צוץ", התחילה מצליח. "למה גברים כאלה? למה?", היא שאלה. דריגס, שכנראה רגיל לשאלות מהסוג הזה, השיב: "נו, למה? ומה? והנשים כאילו, מה? פיקס?". כשמצליח המשיכה להתעקש, הוא הוסיף, "וזה שהיא חוטפת אותי באוטו זה סבבה?".

כשנשאל כמה קורה שמאשימים אותו בתחלואות הגברים בעולם, השיב דריגס: "כתסריטאי אני בסדר עם זה, כי חלק מהדברים האלה כיוונו אליהם", הוא העיד, והוסיף: "אנשים לא עושים את ההבדל כל כך. מבחינתם זה ארז, זה לא תומר. יש איזה בלגון". 

בהמשך, נשאל דריגס על כמה דיאלוגים וסצנות נשאבו מהקשר שלו עם קולר. "כלום, שום דבר. הדבר היחיד שפחות או יותר תואם פה זה שלפני טריליון שנה נפרדנו ועשינו הצגה ביחד. במובן הזה שהיינו מן אקסים שעבדו ביחד. אבל הדרמה לא הייתה שם בכלל, עשינו את זה כי נהנינו, אף אחד לא מאלץ אותך". 

בשבוע שעבר קיבלו הצופים הודעה משמחת ש"חזרות" תשוב לעונה שנייה. היוצרים, שלא תכננו לכתוב לה המשך, מתמודדים כעת עם אתגר תסריטאי משמעותי שמגיע עם מערך ציפיות גבוה. בראיון, רסקין העיד כי הוא מאמין שהם יצטרכו לכתוב סיפור חדש לגמרי לעונה השנייה. "אנחנו שותפים לתחושה", הסכים דריגס. "אני לא יודע מה זה חדש חדש, אנחנו נצטרך למצוא, אבל אני מצטער, עוד לא התחלנו". כשנשאל על ידי חברת הפאנל ריטה גולדשטיין מתי זה יקרה, הוא השיב: "אנשים שלוחצים עלינו - תביאו רעיונות כתובים ומסודרים, תבואו תעזרו".