אחרי המתנה ארוכה מנשוא, העונה השלישית של "חינוך מיני" סוף סוף עלתה למסך. כפי שאנחנו מכירים אותה, גם הפעם דרמת הנעורים של נטפליקס הפציצה עם לא פחות ממיליון קווי עלילה, סיפורים מסובכים ומפותלים וכמויות של אסתטיקה. ואיך לא, גם בעונתה הנוכחית "חינוך מיני" איננה רק סדרה מותחת וממכרת, אלא גם סדרה שמעלה על סדר היום נושאים פחות מדוברים בכל הנוגע למין ומיניות. לצד נושאים כמו יחסי מין הומוסקסואלים וגמירה נשית, "חינוך מיני" עוסקת בעונה הנוכחית גם בזהות א. בינארית, על כל המורכבויות הנלוות לה.

"חיונוך מיני" אמנם טרם הציגה דמות טרנסית על המסך, אבל בעונה הנוכחית הגיעה למורדייל קאל, תלמיד.ה חדש.ה המגדירה את עצמה כא. בינארי.ת, קאל. הדמות של קאל, למעשה, מגולמת על ידי הזמר.ת והשחקנ.ית דואה סאלח, א. בינארי.ת בעצמם. עם הופעתם הראשונה בסדרה, קאל מבקש.ת מהתלמידים והמורים שיפנו אליהם בלשון רבים (הם/הן). הם מתחברים במהרה לג'קסון, השחיין לשעבר שמנסה למצוא לעצמו ייעוד חדש.

במהלך הסדרה, הופ האדון - המנהלת החדשה והשמרנית של בית הספר מורדייל - מנהיגה תלבושת אחידה בינארית במיוחד: חצאיות לבנות, מכנסיים לבנים. קאל, מצידם, מסביר.ה כי הם לא משתייכ.ת לקטגוריות "בן" או "בת". הופ מאפשרת לקאל ללבוש מכנסיים, אך לא מתירה להם להמשיך ללבוש תלבושת אחידה הגדולה ממידתם, למרות שהם מספר.ת לה שבגדים צמודים גורמים להם להרגיש לא בנוח. במהלך העונה, קאל גם דורש.ת שבית הספר ינהיג תאי הלבשה א. בינאריים, לאחר שבנות בחדר ההלבשה הנשי צחקו על הביינדר (משטיח חזה) שלבש.ה. בסצנה אחרת בסדרה, קאל תוהה לאיזה כיתת חינוך מיני להיכנס, הכיתה הנשית או הגברית, וסופגת זלזול מהופ - שמפצירה בה בחיוך זחוח "ללמוד על האנטומיה הנשית". הסכסוך בין קאל לבין הופ מסלים ומסלים לאורך הפרקים.

בעזרת הדמות של קאל, "חינוך מיני" יצרה ייצוג הולם לקהילה הא. בינארית. שוב, היא טיפלה בצורה רגישה ומדויקת בנושא שלא פעם נדחק לשוליים, לפחות כשמדובר בשיח המתקיים בטלוויזיה הפופולרית. הגולשים, מצידם, מאוד מרוצים מהייצוג המכבד שניתן לקהילה הא. בינארית בסדרה, והם מביעים את התפעלותם ברשתות החברתיות.

"סוף סוף, דמות א. בינארית. אומייגאד אני אוהבת את קאל", כתבה גולשת אחת בחשבון הטוויטר שלה. גולש אחר הביע את דעתו: "קאל, א. בינארי.ת, לא לבנ.ה. ייצוג משנה דברים". גולש.ת נוספ.ת הגיב.ה, "סוף סוף ייצוג א. בינארי טוב בסדרת טלוויזיה. אני ממש יכול.ה להזדהות עם המאבקים של קאל". גולש.ת אחר.ת כתב.ה גם הם, "אלוהים, 'חינוך מיני' גרמה לי לבכות כשקאל חש.ה דיספוריה בגלל התלבושת האחידה. הבנתי את זה".

דואה סלאח, שמגלמ.ת את קאל, אמר.ה בריאיון לנטפליקס כי "אני רוצה שאנשים ירגישו שמקבלים אותם. קאל היא דמות שחורה וא. בינארית, ואני רוצה שאנשים יחשבו, 'אלוהים, ראיתי את עצמי בסדרה הזו. ראיתי את עצמי מיוצג בתקשורת המיינסטרים'". בריאיון אחר, אמר.ה כי " אנשים טרנסים נמצאים בסכנה יומיומית", אבל הדגיש.ה כי "לא הייתי יצירתי.ת אם לא הייתי א. בינארי.ת וקווירי.ת. אני חושב.ת שיש שפע של ידע והבנה אמנותית שהועברו אליי מדורות של קווירים". על התפקיד בסדרת הלהיט אמר.ה סאלח כי "כל הזהויות השונות נערמות אחת על השנייה וזה חשוב מאוד שנראה את עצמנו מיוצגים במדיה. 'חינוך מיני' התמודדו עם הסוגיה הזו באופן טוב מאוד".