נטפליקס משקיעה בימים אלה את רוב כוחותיה בקמפיין לקראת טקס האמי שיחול בשבוע הבא, אבל תהיו בטוחים שגם לטקס האוסקר הקרוב היא תגיע מוכנה. לשם כך, ענקית הסטרימינג הצטיידה באחד הסרטים המסקרנים ביותר של הרגע: "Brusied", דרמת אמנויות לחימה חדש בכיכובה ובבימויה של האלי ברי. 

ברי, ש"Brusied" הוא סרטה הראשון כבמאית, מגלמת את דמותה של ג'קי ג'סטיס, לוחמת MMA הנאבקת גם בכוכבות החדשות שסביבה וגם בקשייה כאמא. אמש, במסגרת פסטיבל טורונטו לקולנוע (TIFF), הסרט הוקרן לראשונה - ויממה לפני כן זכויות ההפצה העולמיות שלו כבר נרכשו על ידי נטפליקס, שהציעה, על פי המגזין וראייטי, קרוב ל-20 מיליון דולר תמורתן.

אמנם מדובר רק בעשירית מהסכום שנטפליקס שילמה עבור סרט מושקע ומדובר אחר כמו "האירי", אבל ברי עצמה יותר ממרוצה מהעסקה. "אני חסרת מילים", כתבה בטוויטר בתגובה לידיעה על הרכישה, "תודה לנטפליקס על האמון בחזון שלי, לא יכולה לחכות עד שכולכם תצפו בסרט". 

ולמרות שברי צפויה להרוויח לא מעט בזכות החוזה החדש, הדרך לשם ממש לא הייתה קלה. למעשה, צילומי הסרט נקטעו כמעט לחלוטין במהלך ההפקה, לאחר שהשחקנית שברה שתיים מצלעותיה במסגרת העבודה על אחת מסצינות הלחימה - ואם הסיפור נשמע לכם מוכר, זה כנראה בגלל שרק לפני שנתיים היא שברה שלוש צלעות בצילומי "ג'ון וויק 3". 

"לא רציתי לעצור כי התכוננתי במשך כל כך הרבה זמן", סיפרה ברי בראיון לרגל בכורת "Brusied", "עשינו חזרות, היינו מוכנים. המחשבה שלי, המחשבה שלי כבמאית הייתה - תמשיכי הלאה. אני אפסנתי את זה והמשכתי לומר לעצמי: 'אני לא הולכת לעצור. אני הגעתי כל כך רחוק. אני עומדת לשחק כאילו זה לא כואב. אני עומדת לצאת מזה באמצעות כוח הרצון', וזה מה שהיה".