ניב סולטן לא עוצרת לרגע, אחרי שנכנסה אל חיינו בסערה עם "יש לה את זה", "יומנתי החופש הגדול" ו"אילת", היא כובשת את היעד הבא. סולטן לוהקה ל"בוגד" - סדרה חדשה שיצרו רון לשם ("אופוריה") ועמית כהן ("כפולים"). הסדרה מופקת על ידי ווסט אנד וטדי הפקות, שעומדות גם מאחורי "אופוריה", ונשמע שהיא עשויה להיות פיצוי הולם למי שעדיין מאוכזבים מהסוף של "אבודים".

סולטן תתאחד על המסך עם הקולגה מ"יש לה את זה", עוז זהבי, בדרמת הריגול החדשה של HOT. הסדרה עוסקת בהיעלמותו של מטוס נוסעים ישראלי במהלך טיסה בין תל אביב לבנגקוק, כשפתרון תעלומת ההיעלמות מסתתר בין זהויות 300 הנוסעים.

סולטן תגלם בסדרה החדשה את דמות של רוית נגר - צעירה עקשנית מטבריה שאחיה היה על המטוס שנעלם. לפני שעלה על הטיסה, דוד שיקר למשפחתו וסיפר להם שהוא נוסע לטיול במדבר יהודה. נגר מגיעה ממשפחה ימנית ומסורתית ותמצא את עצמה בקשר מפתיע עם אישה ערביה-ישראלית שגורלה שזור בזה של דוד.

ליאור אשכנזי לוהק לתפקיד הראשי ב"בוגד", והוא יגלם את ג'ורג'י, איש שטח בכיר בשב"כ שנאלץ לעזוב את תפקידו לאחר פציעה שהותירה אותו עיוור. אשתו וילדיו של ג'ורג'י היו על המטוס הנעלם, בדרכם לעזוב את הארץ - ואותו. עוז זהבי מגלם את העוזר האישי של ג'ורג/י, שמשמש בפועל גם בתור העיניים שלו, והשניים יפתחו בהדרגה יחסי חברות ותלות. כרגע לא ידועים פרטים נוספים על הסדרה, אבל אם ניקח בחשבון את כל המעורבים בה, נשמע שמדובר בפרויקט מעניין במיוחד. HBO, שימו לב.