כוכבות "סקס והעיר הגדולה" שרה ג'סיקה פרקר וקים קטרל ממשיכות לספק חומר לעונות הבאות של "אויבות", רק שהסכסוך שלהן כל כך מטופש שספק אם מישהו יצפה בזה. ספוילר כבר עכשיו: הן לא חברות, והן מעולם לא היו חברות. עוד בימי העונה השנייה של "סקס והעיר" נפוצו שמועות על כך שקטרל ופרקר לא ממש מסתדרות באופן אישי, וזה לא היה סוד שלקח הרבה זמן לשכנע את קטרל לחזור לגלם את דמותה של סמנת'ה גם בסרטי הקולנוע. כך שכל מה שקורה עכשיו הוא בגדר אולד ניוז.

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

הנה בכל זאת תקציר הפרקים הנוכחיים: באוקטובר האחרון אמרה קטרל בראיון עם פירס מורגן כי היא חשה שהייתה לה מערכת יחסים רעילה עם כוכבות "סקס והעיר הגדולה" בזמנו, ולכן היא לא מאוכזבת שסרט קולנוע שלישי לא ייצא לפועל. שרה ג'סיקה פרקר, בתגובה, אמרה כי היא מצטערת לשמוע על כך, וכי מבחינתה הכל דווקא היה סבבה.

פרק 2: בחודש שעבר הוכרז אחיה של קטרל כמת באופן רשמי לאחר שנעדר מביתו במשך שבוע. בין המנחמים הייתה גם שרה ג'סיקה פרקר, שצייצה כי היא תומכת ומשתתפת בצערה של קטרל. קטרל מצדה התפלפה וצייצה בחזרה: "את לא חברה שלי, אני לא צריכה את האהבה והתמיכה שלך". מאוחר יותר אפילו הרחיבה באינסטגרם: "אמא שלי שאלה אותי 'מתי שרה ג'סיקה פרקר הצבועה הזאת תעזוב אותך במנוחה?'. הניסיון העקבי שלך ליצור איתי קשר הוא תזכורת מכאיבה לכמה אכזרית היית אז - ועכשיו. תני לי להבהיר לך (אם עוד לא הבהרתי) - את לא המשפחה שלי. את לא חברה שלי. אז אני כותבת כדי להגיד לך בפעם האחרונה להפסיק לנצל את הטרגדיה שקרתה לנו כדי לשחזר את תדמית 'הילדה הנחמדה' שלך". קליף האנגר.

קים קטרל ושרה ג'סיקה פרקר (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
ההייתן או שחלמנו חלום? פרקר וקטרל | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

כעת מגיבה התגובה של פרקר, שמנסה לשכנע אותנו שמדובר בפייק ניוז ושבכלל אין סכסוך בין השתיים. "מעולם לא דיברתי על זה, חוץ מלומר שחלק מאיתנו היו מאוכזבות מכך שהסרט השלישי לא ייצא לפועל", אמרה פרקר בראיון למגזין People. "אבל לא הגבתי ישירות לראיון של קים עם פירס מורגן, למרות שהיא אמרה עלי דברים מאוד פוגעים. הייתה לנו חוויה ביחד והיא הייתה מדהימה, ושום דבר אחר לא יהיה דומה לזה. היה לנו חיבור עם הקהל, והיה לנו חיבור עם העיר ועם הצוות, וזכינו לספר סיפורים מדהימים יחד. אז אני לא רוצה להתעסק עם זה".

>> tvbee בפייסבוק

"אני לא יכולה לדמיין מישהי אחרת שהייתה יכולה לגלם את התפקיד", המשיכה פרקר, "אז אין סכסוך: זה היה מפוברק לחלוטין, כי למעשה מעולם לא הגבתי. ואני לא הולכת להגיב, כי היא הייתה צריכה לומר את מה שהיא הייתה צריכה לומר, וזו הזכות שלה".

My Mom asked me today “When will that @sarahjessicaparker, that hypocrite, leave you alone?” Your continuous reaching out is a painful reminder of how cruel you really were then and now. Let me make this VERY clear. (If I haven’t already) You are not my family. You are not my friend. So I’m writing to tell you one last time to stop exploiting our tragedy in order to restore your ‘nice girl’ persona. Copy and paste link https://nypost.com/2017/10/07/inside-the-mean-girls-culture-that-destroyed-sex-and-the-city/

A post shared by Kim Cattrall (@kimcattrall) on

כמו כן, מאחורי הקלעים, מקורבים לפרקר טוענים כי ההשתלחות של קטרל הפתיעה אותה, שכן פרקר לא רק צייצה את תנחומיה לטרגדיה באופן פומבי אלא גם התקשרה וסימסה לה באופן פרטי כדי להציע את תמיכתה. גם כשנשאלה על השטיח האדום בנוגע לאירוע, היא הביעה שוב את תמיכתה ואהבתה. הימור שלנו: ה"מקורבים" הם למעשה פרקר עצמה שביקשה שדבריה יהיו אוף דה רקורד. "מעניין" איך תסתיים העונה.