שנה אחרי שגילמה את גאולה כהן בסדרת הנוער "פלמ"ח", השחקנית אלונה סער מתכוננת לקראת צעד משמעותי בקריירה - ותככב החל מהשבוע הבא ב"המפקדת", קומדיה חדשה מבית כאן 11. רק שעוד לפני דעתם של המבקרים והפידבקים מהקהל, לסער יש עניין נוסף לטפל בו: התגובות הקשות שהיא חוטפת לאחרונה ברשת, וזאת בעקבות השיוך הפוליטי של אביה, יו"ר מפלגת תקווה חדשה גדעון סער.

אתמול העלתה סער לחשבון האינסטגרם שלה סטורי בו כתבה "תודה לכל ההייטרים שמעלים לי את מספר העוקבים", וצירפה צילום מסך של התכתבות פרטית בינה לבין גולש, שתקף אותה ואת צעדיו האחרונים של אביה. "תגידי לאבא שלך שיצטרף לביבי", כתב לה, ובהמשך הוסיף ש"אבא שלך מניאק". "מרמור מביא קמטים כפרה עליך", השיבה לו סער, "תנסה להרפות" - אך הגולש המשיך בשלו וכתב: "למה שלא ילך עם ביבי רק תעני. לפחות זרקת ת'ערבי שאפו".

כזכור, לא מדובר בפעם הראשונה בה חייה האישיים של סער מתערבבים עם קריירת המשחק שלה והקריירה הפוליטית של אביה. בעבר היא הותקפה לא מעט לאור הזוגיות שניהלה עם השחקן אמיר חורי מ"פאודה", וזאת בשל מוצאו הערבי, ובחודש מאי האחרון משכה תשומת לב לאחר שלעגה לחברי כנסת ממפלגת הליכוד, בה אביה היה חבר באותם ימים. באוקטובר האחרון, כשעיתון הארץ פרסם כתבה מסט הצילומים של "המפקדת", צוין כי "היא (סער) מבקשת לא לענות על שאלות הקשורות לייחוס המשפחתי ולא על האקס שלה". 

ב"המפקדת", שתעלה בכאן 11 ב-15 באפריל ותשודר בימי שני וחמישי, סער מגלמת את דמותה של נועה, קצינה מסורה וחסרת ניסיון שמקבלת הזדמנות לפקד על מחזור טירוניות. עם הזמן, היא מבינה שהסמכות שלה לא מתקבלת בעין יפה על ידי החיילות, ששייכות למחזור המכונה "גיוס מיוחד", ושעליה להתגמש ולהיתלות מעט פחות בכללים הצבאיים השונים. בסדרה, שיצרו עטרה פריש וניר ברגר, מככבים לצד סער גם השחקנים מיה לנדסמן ("חזרות"), דור הררי ("תאג"ד"), כרמל בין, נועה אסטנג'לוב, גל מלכה ומיה דגן.

אלונה סער סירבה להגיב לכתבה.