תעשיית הטלוויזיה בארצות הברית, כמו כל תעשייה בכל מדינה, נאלצת להמציא את עצמה מחדש בימים אלה. לצד סדרות רבות שקוצרו, בקרב תכניות האירוח השונות הוחלט דווקא להמשיך ולהעסיק את הצופים, וזאת באמצעות פרקים המצולמים מבתיהם של המנחים והאורחים. אחד מאותם מנחים הוא ג'יימס קורדן, שעבר עם תכניתו "The Late Late Show" לפורמט החדש ומשדר את התכנית מתוך ביתו. ועדיין, הפתרון היצירתי לא מבטיח גם פתרון כלכלי, והפקת התכנית של קורדן נאלצה להוציא לאחרונה כ-60 מעובדיה לחופשה ללא תשלום.

למזלם של העובדים, זמן קצר לאחר היציאה לחופשה ללא תשלום כבר הגיעו אליהם בשורות משמחות במיוחד: קורדן, כך מתברר, התחייב לשלם את המשכורות של כל אחד מ-60 העובדים, החל מהרגע שאלה יקבלו את התשלום האחרון שלהם מרשת CBS. עד כה, הרשת כיסתה את שכרם של העובדים במשך כשמונה שבועות, והחל מה-4 במאי תפסיק להעביר להם תשלום כלשהו בשל המצוקה הכלכלית אליה נקלעה והעובדה כי אותם עובדים נשלחו לחופשה. 

אמנם לא ידוע על איזה סכום כסף מדובר, אבל מה שבטוח הוא שגבוה ככל שיהיה, קורדן כבר התחייב לכסות אותו מכיסו האישי. אגב, קורדן הוא לא היחיד שפעל ככה, כאשר לפי הדיווחים גם טרבור נואה, מגיש "הדיילי שואו", שילם מכיסו האישי ל-25 עובדים עד שהפקת התכנית בהנחייתו תשוב לעבוד באופן מלא. בתכנית אירוח אחרת, זו של אלן דג'רנס, המצב הוא ככל הנראה הפוך. לפני כשבועיים פורסם כי כמה מעובדיה של דג'נרס מתלוניים על חוסר שקיפות, יחס מזלזל והרעה בתנאי העבודה שלהם מצד המנחה. בנוסף, אותם עובדים ציינו כי דג'נרס, שמצלמת גם היא את תכניתה מתוך ביתה, בחרה לשכור את שירותיה של חברה חיצונית המספקת את אותם שירותים בדיוק כמו כמה מעובדיה. 

הפרסום אודות קורדן מגיע לאחר שרק בשבוע שעבר הודיע המנחה כי ייצא להפסקה מצילומי התכנית, בעקבות ניתוח שעבר: "הייתי צריך לעבור ניתוח מינורי בעין אתמול", כתב קורדן לעוקביו ביום רביעי האחרון, "שלומי טוב ואני מתאושש, אבל לא אוכל לצלם פרקים חדשים במשך כמה לילות. תודה לכל מי שצפה בתכנית שצילמתי מהחניון שבביתי. אשוב בקרוב".

כאמור, תכניתו של קורדן צולמה בחודש האחרון בגרסא מצומצמת מתוך החניון שבביתו. הצמצום במשאבים לא עצר את קורדן מלארח בתכנית שחקנים כמו היו ג'קמן, ריי רומנו, בוב אודנקירק ("שובר שורות", "סמוך על סול") ואפילו את יובל נח הררי הישראלי. קורדן לא ויתר גם על ההופעות המוזיקליות בתכניתו, ואירח אמנים גדולים כמו דואה ליפה, שצילמה את הופעתה מלונדון, ולהקת הקיי-פופ BTS, שחבריה שהו ביחד בבידוד בדרום קוריאה והופיעו ממנה באופן וירטואלי. לצערם של המעריצים, פרק חדש של "קארפול קריוקי" עדיין לא צולם, מהסיבות הברורות.