השחקן סקוט ווילסון, שהיה ידוע בשנים האחרונות כהרשל מהמתים המהלכים, דמות שגילם במשך שלוש עונות בסדרה, הלך לעולמו אמש לאחר התמודדות עם מחלת הסרטן. ווילסון אף השתתף בסדרות זירת פשע ו-the OA, ובסרטים בדם קר, גטסבי הגדול ו-פרל הארבור. 

חשבון הטוויטר הרשמי של הקומיקס של המתים המהלכים בישר למעריצים את ההודעה בטוויטר: "בצער רב אנחנו מדווחים שסקוט ווילסון, השחקן המדהים שגילם את הרשל, הלך לעולמו בגיל 76. תנחומים למשפחתו ולחבריו. נוח על משכבך בגן עדן, סקוט, אנחנו אוהבים אותך".

בהצהרה רשמית של רשת AMC נמסר: "סקוט תמיד ייזכר בתור שחקן נהדר, וכולנו מרגישים ברי מזל שהכרנו אותו כאדם אפילו נהדר יותר. דמותו, הרשל, התקיימה במרכז הרגשי של הסדרה. כמו סקוט, הרשל הייתה דמות שהמעשים שלה ממשיכים להשפיע על הדמויות בסדרה והבחירות שלהן עד עצם היום הזה. הלב שלנו עם אשתו, משפחתו, חבריו ומיליוני המעריצים שאהבו אתו".

אלא ששעה קלה לפני שיצאה ההודעה על מותו, נחשף כי השחקן צילם הופעת אורח במסגרת העונה הבאה של המתים המהלכים, וישוב למסך כהרשל בהמשך השנה. השואוראנרית של הסדרה, אנג'לה קנג, אישרה במהלך כנס "קומיקון" בניו יורק כי הרשל אכן יופיע בעונה התשיעית, אך לא פירטה מתי ולמשך כמה פרקים. מקורות טוענים כי ווילסון אכן צילם כמה וכמה סצנות לעונה הנוכחית של הסדרה, ככל הנראה כפלשבקים או חזיונות, שכן דמותו נהרגה במהלך העונה הרביעית.