באביב הקודם, בשורה מסעירה במיוחד נחתה על מעריצי "הרווק": קולטון אנדרווק, מתמודד העונה ה-14 של "הרווקה" וכוכב העונה ה-23 של "הרווק", יצא מהארון כהומו. כזכור, הוא יצא מהעונה ההיא של "הרווק" כשהוא חובק זוגיות עם קאסי רנדולף. עוד לפני היציאה מהארון הוא היה לאחד המתמודדים המדוברים ביותר של הזיכיון, זאת בזכות העובדה שגדל במשפחה נוצרית ושמר על בתוליו עד החתונה. היציאה מהארון של אנדרווד, שהתרחשה במסגרת ריאיון טלוויזיוני ב"בוקר טוב אמריקה", הפכה לשיחת היום בזמנו. "ברחתי מעצמי הרבה זמן, שנאתי את עצמי הרבה זמן, ואני גיי", אמר אנדרווד בריאיון ההוא. "השלמתי עם זה מוקדם יותר השנה ועיבדתי את זה, והצעד הבא הוא לתת לאנשים לדעת".

כשאמר שהצעד הבא הוא "לתת לאנשים לדעת", אנדרווד לא התכוון רק לפרסום הנטייה המינית שלו – אלא לחשיפה משמעותית יותר. מיד לאחר הווידוי הדרמטי, נודע כי אנדרווד יהיה מרכזה של סדרה חדשה בנטפליקס שתעקוב אחר חייו בתור גבר הומו שהסתיר את זהותו במשך שנים רבות. הסדרה המדוברת, שזכתה לשם "Coming Out Colton", הגיעה לנטפליקס שלשום (שישי, ה-3 בדצמבר): במסגרתה, מספר כוכב הריאליטי על הקשיים שחווה לפני שהשלים עם מי שהוא.

"אף פעם לא חשבתי שאני אצא מהארון. חשבתי שאני הולך למות עם הסוד הזה", אומר אנדרווד בטריילר לסדרה. "הסיבה שאני יוצא מהארון היא בגלל שאני מתבייש ודי מבועת ממה שהביא אותי למקום הזה מלכתחילה. לא רציתי להיות הומו, והקולות בראש שלי פשוט אמרו לי, 'אתה תתגבר על זה, אתה תתגבר על זה'", הוא סיפר. בסופו של דבר, כידוע, הצליח אנדרווד לעשות שולם עם המשיכה שלו לגברים, אם כי בחודש מאי האחרון הוא הודה כי הוא יצא מהארון לאחר ניסיון סחיטה.

קולטון אנדרווד, קאסי רנדולף, 2019 (צילום: Jerod Harris, Getty images)
קולטון אנדרווד וקאסי רנדולף. "העברתי אותה גיהינום" | צילום: Jerod Harris, Getty images

עוד אומר כוכב הריאליטי כי המצב עלה לו בבריאות: "דיכאתי את המיניות שלי בצורה כל כך נחרצת עד שהתחלתי לקחת תרופות כדי להתמודד עם הדיכאון והחרדה שלי, והן הפכו אותי לפרנואיד", הודה אנדרווד. "לא בטחתי בהרבה אנשים, וניסיתי לעשות כל מה שיכולתי כדי לשמור על הסוד". בשיחה שצולמה לסדרה עם חברתו משכבר הימים, קאסידי, משתף אנדרווד בדמעות כי "הגעתי לשפל שלי" ו"לקחתי הרבה קסנקס",  כשלדבריו – הוא קיווה שלא להתעורר בבוקר שלמחרת. 

ניסיון ההתאבדות של כוכב הריאליטי הגיע לאחר הפרידה שלו מרנדולף, פרידה שגררה זעם ציבורי רחב כלפי אנדרווד: בסוף שנת 2020, רנדולף הגישה בקשה לצו הרחקה נגד אנדרווד, בטענה שהוא שלח לה ולחבריה הודעות מאיימות, עקב אחריה בלילות ואף התקין מכשיר מעקב במכוניתה. הפרשה ההיא גרמה לגולשים רבים לכעוס על עצם העובדה שאנדרווד זוכה לסדרה על חייו, מבלי שנתן את הדין על המעשים החמורים שביצע. במסגרת הפרקים, הגיב אנדרווד לסערה: "היא הייתה מסכנה והעברתי אותה בגיהינום בגלל חוסר הביטחון של עצמי. הייתי דפוק... איבדתי את הראש שלי, ועשיתי כל מיני דברים שאני לא גאה בהם". עם זאת, הוא מבהיר כי הוא לא מנסה "להמציא תירוצים". "פישלתי. עשיתי טעויות, ואני לוקח עליהן אחריות". רנדולף לא הגיבה לאחר יציאתו של אנדרווד מהארון, אך בסרטון ביוטיוב מאפריל אמרה כי היא מנסה "להמשיך הלאה" בחייה.


מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400