רק לפני שבוע דיווחנו שליסה קודרו, ששיחקה את פיבי בופה בחברים, הודתה שהיא לא צופה בשידורים חוזרים של הסדרה. עכשיו אנחנו גם יודעים למה. קודרו התראיינה לאחרונה לפודקאסט "WTF" והודתה שהצפייה בעצמה על המסך עשתה רק רע לדימוי הגוף שלה, והשפיעה על המשקל שלה. 

"לצערי, עבור אישה, אם את בתת משקל - זה אומר שאת נראית טוב. זה המסר שקיבלתי מהחברה", אמרה קודרו, "וכשהייתי רזה מדי הייתי חולה כל הזמן. סבלתי מצינון ומדלקות בסינוסנים. בגלל שאת רואה את עצמך בטלוויזיה, את חושבת 'אלוהים, אני פשוט הר'. ואני גם ככה גדולה יותר מקורטני קוקס (מוניקה) וג'ניפר אניסטון (רייצ'ל) יש לי עצמות גדולות. פשוט הרגשתי כמו הר לידן". 

רייצ'ל, מוניקה ופיבי
צילום: 90sanxiety@, instagram

25 שנים חלפו מאז שחברים שודרה לראשונה, ומדובר בפעם הראשונה שקודרו מתבטאת בנושא דימוי הגוף שלה: "אני נמצאת תמיד במאבק בקשר לזה, אבל בסוף אני אני אומרת לעצמי: אז מה? אז את מבוגרת יותר. זה דבר טוב, למה זה דבר רע?".

למרות הזכרונות הלא נעימים מהסדרה, קודרו הודתה שהיא שומרת על קשר עם הקולגות שלה. "הבנות יותר בקשר אחת עם השנייה מאשר עם הבנים. לפני כמה שנים אכלנו ארוחת ערב יחד, כל השישה, זו הייתה הפעם הראשונה שעשינו את זה מאז שהסדרה נגמרה. צחקנו לאורך כל הערב, זה היה ממש כיף". לא רק קודרו מרגישה נוסטלגית, בשבוע שעבר קורטני קוקס פירסמה בעמוד האינסטגרם שלה תמונה ישנה של כל ששת השחקנים בדרכם ללאס וגאס. תמונה מהתקופה בה החבורה עוד הייתה אנונימית. היא פירסמה את התמונה וכתבה: "הפרק בו נסענו לוגאס ועוד לא ידעו שאנחנו חברים". 

View this post on Instagram

The one where the six of us went to Vegas and no one knew we were F.R.I.E.N.D.S yet #tbt #beforeitaired #lovetheseguys

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

יש לקודרו גם סיבות לשמוח, שכן קריירת המשחק שלה בפריחה. היא מופיעה בסרט חורשות את הלילה שיעלה לאקרנים בישראל בסוף החודש, והיא צפויה לשחק ולהפיק סדרת קומדיה חדשה של אמזון.