מכירים את זה שאתם יוצאים למסע יח"צ לקראת קידום הסדרה החדשה שלכם אותה צילמתם עם חבר טוב, ואז אתם מגלים עליו מול במהלך ראיון מול המצלמות פרט מוזר שלא ידעתם לפני כן? כמובן שאתם מכירים, זה מאוד נפוץ. ועכשיו גם ג'ניפר אניסטון וריס ווית'רספון מכירות את זה.

ווית'רספון ואניסטון נוהגות לספר שהן נפגשו לראשונה על הסט של "חברים" בשנת 2000, כשווית'רספון גילמה את אחותה הקטנה של רייצ'ל, ג'יל, למשך שני פרקים בעונה השישית של הסדרה. מאז הפכו השתיים להיות חברות טובות, שמעולם לא שכחו שהדבק שאיחד ביניהן היא "חברים".

במהלך ראיון משותף עקב האיחוד של שתיהן ב"תוכנית הבוקר" של אפל טיוי פלוס, נדרשו השתיים שוב להתייחס לעבר המשותף שלהם, אך הפעם חשפה ווית'רספון פרט שלא היה ידוע בעבר, לא לצופים, לא לעיתונאי הבידור וכנראה שגם לא לאניסטון.

"ידעת שהם ביקשו ממני לחזור ואמרתי שאני לא יכולה לעשות את זה?", פנתה ווית'רספון לאניסטון במהלך הראיון, "פחדתי מדי". "איך את מעיזה לומר את זה?!", התפלאה אניסטון, "פחדת?". "כן", ענתה ווית'רספון, "הם ביקשו ממני לחזור ואמרתי להם - 'אני לחוצה מדי'". "כמה חבל", ענתה אניסטון, "היית מתחילה (להתרגל לזה)".

הסיבה: ווית'רספון לא הייתה רגילה למשחק מול קהל, שכן מעולם לא הופיעה בתיאטרון. "חברים" אמנם צולמה ושודרה בטלוויזיה, אבל כנהוג בסיטקומים צולמה בפני קהל חי. לווית'רספון זה היה כנראה יותר מדי, ולכן מעולם לא נדע מה עלה בגורלה של ג'יל.