אורחים מיוחדים: המונית של אשר בן חורין אירחה אינספור אנשים מגוונים ומרתקים ששיתפו את אשר בסיפור שלהם. רק לפני מספר פרקים אשר הסיע במונית שלו את התושבים המפונים מהדרום והצפון וריגש את כולם בנסיעה בלתי נשכחת. הערב (שלישי, 21:30, קשת 12) יעלו על המונית המדוברת נוסעים מיוחדים, חלק מהחטופים שחזרו משבי חמאס.

"איזה כיף שאתם פה, מוניתי, מוניתכם, כמה אני שמח שחזרתם לארץ. תדעו לכם, אתם החטופים האהובים עליי", אומר אשר לאחים מיה (21) ואיתי (18) רגב ששיתפו את סיפורם המטלטל ב"עובדה", "הבנתם מיד שאתם נכנסים לתוך עזה? שזה אירוע חטיפה או שלקח לכם זמן?". על המונית יהיו גם אחיות דפנה (15) ואלה (8) צין בליווי אמן מעין צין, אשר משתפות כעת בקצרה על השהות שלהם בשבי.

אלה שהייתה בשבי 51 ימים יחד עם אחותה דפנה, מספרת לאשר כי במהלך התקופה הזו אחותה היוותה עבורה דמות אם. "היא הייתה אמא", היא אומרת ואשר משיב: "זאת המחמאה הכי גדולה בעולם שאת היית כמו אמא שלה שם, איזה דבר. היום, דפנה את יכולה להיות 'בייביסיסטר' סלבס, יכולה לקחת 500 שקלים לשעה".

גם שני גורן, המטפלת האהובה מניר עוז, תעלה הערב לנסיעה. "בכמה ילדים טיפלת", שואל אותה אשר והיא משיבה: "שניים, הם היו כמו הילדים שלי שם, איתן ורז. כולם אמרו לי שאני הצלתי את איתן, איתן הציל אותי, הוא היה דמות השפיות שלי".

אז גם בשבי המשכת בחינוך הבלתי פורמלי.
"בדיוק, כשחזרתי מי שעבדה איתי אמרה: 'אני פתחתי את 'ברוש' באילת, אמרתי לה 'אני פתחתי את ברוש בחאן יונס'".