קת'רין הייגל (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
תשתדלי לא להסתכסך עם התסריטאים הפעם. קת'רין הייגל | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

מחלקת יחסי הציבור של רשת USA צריכה להיות מאושרת עד הגג: מעולם, במשך שבע שנות קיומה, לא זכתה הסדרה "Suits" לכל כך הרבה עניין ואזכורים בתקשורת ובמדורי הרכילות כפי שהיא מקבלת בחודשים האחרונים הודות לאירוסיה של השחקנית מייגן מרקל לנסיך הארי. האמת? סביר להניח שגם אנחנו לא היינו טורחים בכלל לעדכן מה קורה בסדרת עורכי הדין הזו, שלא ממש ראויה לתשומת לב מיוחדת, אלמלא אבק הכוכבים של בית המלוכה הבריטי שנודף ממנה בימים אלה.

אז מה קורה בסדרה הזו? רשת USA חידשה אותה לאחרונה לעונה נוספת, שמינית במספר למרות שמייגן מרקל, כידוע, פרשה ממשחק ולא תשוב לגלם את דמותה של עורכת הדין רייצ'ל זיין. במקביל גם כוכב הסדרה, פטריק ג'יי אדמס, הודיע כי הוא עוזב את הסדרה ולא יחזור לנעליו של עורך הדין מייק רוס. אלא שהחצי השני של העונה השביעית טרם שודר בארה"ב, מה שאומר שיש לפחות עוד שישה פרקים לפני שמייק ורייצ'ל נפרדים מהמסך ופוסעים, ככל הנראה, אל עבר השקיעה. מרקל ואדמס כבר לא יחזרו לסט הצילומים, שכן הפרקים הללו כבר צולמו מראש בשנה שעברה אך ישודרו החל מה-28 במרץ.

בנוגע לעונה השמינית, שהפקתה טרם החלה - השחקנית קת'רין הייגל נקראה כדי למלא את החלל שתותיר מאחוריה מרקל. הייגל תגלם את סמנת'ה ווילר, שותפה חדשה במשרד עורכי הדין פירסון ספקטר ליט. רשת USA מסרה כי דמותה של הייגל יכולה להיות כפרטנרית הטובה ביותר בחברה, או לחילופין האויבת הכי גדולה שלה.

"ההצטרפות ל-Suits היא הדרך האורגני המושלמת ביותר כדי לא רק לשתף פעולה עם המפיקים שאני מעריצה, אלא גם להיות חלק מסדרה ומקאסט שאני מעריצה ענקית שלו", אמרה הייגל בתגובה לידיעה. "צפיתי בסדרה מאז ההתחלה ואני מרגישה ברת מזל להיות החברה החדשה במשפחת פירסון ספקטר ליט".

"אני לא יכול לחכות עד שהיא תבוא לשחק עם חברי הקאסט והצוות", אמר יוצר הסדרה ארון קורש, "אך למרבה הצער הארווי, לואיס, דונה ואלכס לא מרגישים כמוני כיוון שסמנת'ה ווילר המסתורית היא איום לסטטוס קוו שלהם. דבר אחד בטוח - השנינות, הקסם, הנאמנות, הכוח והפגיעות של סמנת'ה יועמדו למבחן כשהיא תטפס במעלה החברה". במקביל נודע כי השחקן דולה היל ("הבית הלבן, "בניחוש חוקר") יצטרף אף הוא לקאסט, והפקת העונה תחל בחודש אפריל הקרוב בטורונטו.

הייגל, כזכור, התחילה את דרכה בסדרת הטלוויזיה "רוזוול" אך הפכה לכוכבת בגלל תפקידה בעונות הראשונות של "האנטומיה של גריי", תפקיד שהזניק את מעמדה בהוליווד וגרם לה לעזוב את הסדרה כדי להתמקד בקולנוע. מאז ניסתה הייגל לחזור כמה פעמים לטלוויזיה, עם סדרות כושלות כמו "State of Affairs ו"ספק". מעניין אם הפעם זה יעבוד לה.

 tvbee בפייסבוק