אחרי עונה שלמה שבה חשפה יכולות ווקאליות מרשימות והצליחה לבלבל את חברי הפאנל, החמסה הודחה מ"הזמר במסכה" אמש (שבת). מי שהתגלתה בתוך התחפושת לא הייתה מורן אטיאס, מגי אזרזר או לינור אברג'יל כפי שחשבו בפאנל, אלא השחקנית שני קליין ("אפס ביחסי אנוש", "מטומטמת" ועוד).

הבוקר, בראיון ראשון אחרי ההדחה, סיפרה קליין לניב רסקין: "זה בוקר של הקלה מאוד גדולה. היה לי כיף ברמות, זו חוויה משוגעת - הגשמת חלום ממש, אבל אי אפשר לחלוק אותה עם אף אחד. זו ממש חוויה של בדידות, שמירת סוד".

"תמיד היה לי רצון מאוד גדול, כילדה, להיות נערת פיתוי של המוסד או חוקרת פרטית במשימה סודית", חשפה קליין, "לא יצא כל כך. זו הייתה הדרך שלי לעשות את זה. זה היה מאוד סודי, בין אם פגישות בדירות מסתור וזה שאסור היה לספר לאף אחד. בחרתי לא לשתף אף אחד כדי שלא יהרסו לי את המשימה הסודית. הייתי ממש בסרט, וגם בהרבה הדחקה. מסתבר שהמוח יכול לשכוח דברים שהוא לא צריך לזכור".

הדחקת את החוויה הזאת כדי שלא תפלטי בטעות?
"חד משמעית. הייתי חוזרת מפגישה, מהקלטות או מיום צילום, כאילו זה לא קרה. לא רציתי לזכור את זה, לא רציתי לדבר על זה. כשאני מתרגשת אני מאוד מדברת, משתפת, מספרת מה עובר עליי. במקרה הזה לא יכולתי. זה הכריח אותי להדחיק את כל החוויה הזו, שהייתה משוגעת בשבילי".

הקרובים אלייך הופתעו?
"הייתי בטוחה שעשיתי עבודת מסווה מדהימה, שעשיתי עבודת דמות, שאין מצב שמישהו יעלה עליי - אבל עוד לפני שפתחתי את הפה שלי בתוכנית הראשונה שהופעתי בה, בפסיעה הראשונה שלי, כבר התחילו להגיע אליי הודעות שבטוחים שזאת אני. ברגע שפתחתי את הפה, זה כבר היה די ודאי. לא היה לי לאן לברוח, הייתי ממש אבודה. המצאתי שקרים על גבי שקרים, ממש הסתכלתי לאנשים בעיניים".

ספרי על מקרה אחד.
"חברים שלי תקפו אותי במסיבת קריוקי והכריחו אותי לשיר, כדי להוכיח להם שאני לא החמסה. זייפתי בכוונה, אגב, אז הנוכחים במסיבה הזו יידעו שזה לא היה באמת. זה היה מאוד מאתגר, אבל גם כיף".

איך עבד מנגנון העין?
"זאת הייתה הברקה של עדי אנה טלז'ינסקי, מעצבת התלבושות, ושל אורגד אדרי שעשה את את התחפושת. היה לי מין כפתור, משהו מכני ביד, שיכולתי לעצום ולפתוח את העין איתו. יכולתי לבטא את עצמי דרך העין הזאת, הכנסתי אופי לדמות. חשבתי שהאופי שלי מוסתר, אבל ממש לא. אני ממש מתפלאת".

הפאנל לא היה בכיוון בכלל.
"הכי החמיא לי שאמרו ירדנה ארזי וגלי עטרי. נורא שמחתי מזה. הם לא עלו עליי. אופירה, רק את מי שעושה איתה פילאטיס היא מזהה. סטטיק ובן אל לא היו בכיוון בכלל. מצדי הופתעתי ממש, אבל זה נורא הצחיק אותי".

נחשף: זו המפורסמת מתחת לתחפושת החמסה (צילום: הזמר במסכה, קשת 12)
שני קליין, רגע אחרי החשיפה ב"הזמר במסכה" | צילום: הזמר במסכה, קשת 12

קריירת שירה על הפרק מבחינתך עכשיו?
"תמיד רציתי לשיר, אבל יש לי פחד לשיר מול אנשים. אולי זה בגלל שפעם אחת, בטקס יום הזיכרון, בכיתי באמצע השיר וירדתי מהבמה. להיות מאחורי מסכה עזר לי נורא לצאת מהמקלחת ולשלוח לעולם את השירה שלי. אם דבר כזה יקרה, זה חלום עבורי. זה דבר שהייתי מאוד שמחה לעשות".

יש לך הימורים מי נמצאים מאחורי המסכות שנותרו בתחרות?
"אני בטוחה שהיתוש והצמר גפן המתוק אלה אלירז שדה ואילנית לוי. יש מצב שהם עושים פה את הפתעת העונה. לגבי מיכל ינאי והמלכה, אחרי התוכניות האחרונות אני בכלל לא בטוחה שזאת היא. התוכנית הזאת שיגעה את המדינה, אין ספק".