פרנק לנג'לה בן ה-84 הוא כוכב הוליוודי ותיק ומוערך. השחקן, שכיכב בסרטי קולנוע רבים והופיע גם בתיאטרון, זכה בלא פחות משלושה פרסי טוני ואף היה מועמד לפרס האוסקר לשחקן הטוב ביותר על תפקידו בסרט "פרוסט / ניקסון" ב-2008. אבל כעת, הוא עולה לכותרות בנסיבות לא מחמיאות כלל וכלל. לנג'לה אמור היה לככב בסדרה העתידית של נטפליקס " The Fall of the House of Usher", שמגיעה מבית היוצר של "מי מתגורר בבית היל", אבל השחקן פוטר מתפקידו וילוהק מחדש. זאת, לאחר שהואשם בהתנהגות בלתי הולמת על הסט.

מקורות המקורבים להפקה מספרים כי לאחרונה החלה להתנהל חקירה פנימית בעניינו של לנג'לה בגין התנהגות בלתי הולמת על הסט, ובסופו של דבר הוחלט לפטר אותו מהסדרה וללהק שחקן אחר לתפקיד במקומו. בימים אלה, הסדרה כבר נמצאת בתהליך ההפקה – והסצנות של לנג'לה ייגנזו ויצולמו מחדש. נטפליקס לא הגיבה לפרסומים.

הסיפור עלה לכותרות מוקדם יותר השבוע, עם דיווח של הצהובון TMZ שאושר מאוחר יותר על ידי מגזין דדליין. לפיו, לנג'לה הואשם בהטרדה מינית לאחר שסיפר בדיחה מינית לא הולמת לאחת מהשחקניות. מקור נוסף ששוחח עם TMZ סיפר כי השחקן, כנראה במהלך חזרות, נגע ברגלה של אחת השחקניות, ובהמשך הסב את תשומת ליבה לפעולה כשאמר: "אהבת את זה?". 

שתי הסדרות הקודמות של מייק פלנגאן בנטפליקס, "מי מתגורר בבית היל" ו"מי מתגורר באחוזת בליי", זכו לפופולריות רבה. בסדרה העתידית, שתמנה שמונה פרקים ומהווה עיבוד טלוויזיוני מודרני לסיפור קצת של אדר אלן פו, לנג'לה אמור היה לגלם את דמותו של רודריק אשר, הפטריארך של שושלת אשר. בסדרה עתידים לככב, בין השאר, מרי מקדונל ("רוקד עם זאבים"), קארל לאמבלי ("הפלקון וחייל החורף"), מארק המיל ("מלחמת הכוכבים") וקארלה גוג'ינו ("ספיי קידס").