כמעט שנה וחצי עברו מאז ש"המפץ הגדול" ירדה מהמסך והותירה בלב שלנו תוהו ובוהו (ראיתם מה עשינו שם?), ואתמול שניים מכוכבי הסדרה השתתפו במיני-איחוד: קונאל נייאר, שגילם את ראג', התארח בפודקאסט של מים ביאליק, שגילמה בסדרה את איימי. הפודקאסט, שנקרא "Breakdown", עוסק בבריאות נפשית, וביאליק - שהיא דוקטור במדעי המוח בעצמה - מפרקת בו מיתוסים ואי הבנות לגבי בריאות הנפש. הפרק עם נייאר, למשל, עסק בהתמודדות של השחקן עם חרדות.

"כשהתחלתי להיאבק מבחינה נפשית, כשהתחלתי לחוות את הפרקים האפלים האלו, זה היה הלם עבורי", שיתף נייאר בפודקאסט. התקף החרדה הראשון תפס אותו בגיל 30, במרכזו של כביש מהיר, עם אדם נוסף ברכב. "לא ידעתי מה זה היה", הוא נזכר. "ומאז הייתי צריך להילחם בסוג של מאבק עם פאניקה או חרדה". בשלב הזה ביאליק הוסיפה: "האמת שזו דרך מצוינת להגדיר התקף חרדה - אתה לא יודע מה זה".

"אמרתי, 'אה יש הרבה תנועה בדרך', כי הייתי פשוט נבוך", הסביר נייאר, "חוויתי את ההתקף הזה, ואז נהייתי מובך וירדתי מהכביש המהיר וצחקתי. זה נהיה כל כך רע שאפילו לא יכולתי להסתכל על המפתחות של הרכב שלי בלי לחוש פאניקה, ואז הבנתי שמשהו לא בסדר. הייתי חייב להילחם בעצמי כדי להסתכל עליהם". השחקן החליט ללכת להיפנוזה, וטען שזה עזר לו בכל הנוגע לנהיגה - אך גילה שתחושות החרדה חוזרות לרגעים גם כשהוא נמצא במעלית. "מעולם לא אהבתי גבהים או מעליות. אבל אז זה נהיה כמו בכביש המהיר", הודה. 

כשהתחושות חזרו אליו כשהוא בכביש המהיר, אחרי חמש שנים של טיפול, נייאר הבין שיהיה עליו ללמוד לחיות לצד החרדה. "יכולים להיות לך חיים יפים ורוחניים ועדיין תרגיש חרדה בשלב מסוים. עדיין תרגיש עצוב ומדוכא ובפאניקה", הוא הוסיף לקראת סוף השיחה. "אין בזה בושה, אין בושה בלהרגיש חרדה, או לחץ, או פאניקה", סיכם נייאר. 

ומה עבר עליו מאז סיום הצילומים? נייאר שיתף כי החליט לקחת פסק זמן ממשחק, כי הרגיש שזה יהיה הדבר ההוגן לעשות עבור אשתו והמשפחה. "הייתי בהודו ארבע פעמים בשישה חודשים", הוא ציין. לאחר שבילה זמן עם הוריו, נייאר בחר לחזור למשחק, השתתף ב"קרימינל" ובימים אלו מצלם סדרה חדשה לשירות הסטרימינג אפל TV שנקראת "Suspicion". "זה חשוב בשבילי להראות את המנעד שיש לי. זה חשוב לקריירה שלי וזה גם כיף", סיפר, "כיף לעשות סדרה עם אנשים שיורים ברובים. אבל אני כן חושב שהייתי צריך לקחת עוד קצת זמן לעצמי. הייתה התרגשות לצלול לזה שוב וחלון הזדמנויות שרציתי לנצל".