תוכנית הריאליטי הבריטית "אני סלב, תוציאו אותי מכאן!", שבה סלבריטאים נסגרים יחד בטבע מתחם מרושת מצלמות, נאלצה להדק את האבטחה שלה באופן משמעותי בסוף השבוע האחרון. הסיבה: גופה שנמצאה בנמל הסמוך לאתר הצילומים מעלה את חשד המשטרה כי רוצח פועל באזור, והוא למעשה עדיין לא נתפס.

הגופה אמנם נמצאה במרחק של כ-30 דקות עד שעה מהאזור באוסטרליה בו מצולמת התוכנית, אבל מקור אמר ל-The Sun כי "הסלבריטאים נמצאים תחת פיקוח 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, על ידי צוות מיומן, והאבטחה שלנו צמודה במיוחד. יש אפס סיכויים לכך שמישהו יוכל לחדור למתחם הצילומים, אבל כמובן שזה מאוד מערער לדעת שיש מישהו אי שם בחוץ שביצע פשע מחריד וכעת בורח מהמשטרה".

 

View this post on Instagram

A post shared by I'm A Celebrity... (@imacelebrity) on

ביום שישי האחרון דווח כי משטרת סאות' ווילס מנהלת מצוד אחר רוצח שלפי החשד רצח אדם אשר נמצא מת בשק שינה באזור עיירת טוויד הידס כשעל גופו מספר פצעים וחבורות פיזיות, מה שככל הנראה מעיד על רצח. המשטרה עדיין מנסה לברר מה בדיוק קרה לו, ופנתה לעזרת הציבור כדי למצוא עדי ראייה - "אנחנו רוצים לדעת מהיכן הגבר הזה ואיך הוא הגיע למצב שבו הוא נמצא", נמסר מהמשטרה.

למי מכם שעדיין לא מכירים, "אני סלב, תוציאו אותי מכאן!", היא סוג של הישרדות VIP כשבכל פרק המתמודדים נתקלים באתגרים חדשים. קייטלין ג'נר מתמודדת העונה וההשתתפות שלה בתוכנית זוכה להתעלמות מצד משפחת קרדשיאן. זו לא פעם ראשונה השנה בה צילומי התוכנית נמצאו בסכנה: מוקדם השנה דווח כי שריפות ענק פרצו במרחק של כ-10 קילומטרים מאתר הצילומים, אשר ממוקם במטע בננות ישן. מקור ששוחח עם אתר המירור בזמנו אמר כי "אנחנו בקשר מתמיד עם כוחות כיבוי האש ומפקחים באופן צמוד על הסיטואציה. אין לנו סיבה לדאגה כרגע, אבל הבריאות והבטיחות של צוות ההפקה והסלבריטאים שלנו היא העדיפות העליונה שלנו".