כבודם של הזוגות מ"חתונה ממבט ראשון" בכבודם מונח, אבל בשבוע האחרון יש עוד כמה זוגות שהגורל שלהם מעסיק אותנו 24/7: אלה של "חם, לוהט, רותח!", ריאליטי הרווקים החדש של נטפליקס שהפך ללהיט תוך כמה ימים - ואם אתם שואלים אותנו, זה לגמרי מוצדק.

הרעיון בבסיס התכנית החדשה (שנמצאת כרגע בראש מצעד התכנים הפופולריים של נטפליקס) פשוט: קבוצת רווקים ורווקות נמצאים על אי פוטוגני, מתחילים ליצור קשרים רומנטיים - ואז מגלים כי אסור להם לקיים כל מגע מיני ביניהם. אם זוג מסוים יתנשק או ילך אפילו רחוק יותר, סכום כסף מסוים ינוכה מהפרס שמצפה להם בסוף העונה. אם הטריילר לסדרה לא הבהיר את זה מספיק, תהיו בטוחים שלא כל הרווקים מצליחים להחזיק מעמד. 

בסוף התכנית (ולכן: ספוילרים מכאן ואילך) כמה מהרווקים מצליחים לעמוד ביעד שהתכנית הציבה לעצמה, ומפתחים קשרים זוגיים שלא בהכרח תלויים במגע מיני כלשהו. אחד מהזוגות האלה הוא הארי ג'אוסי (23) ופרנצ'סקה פרגו (26), שהיו הזוג הראשון ששבר את הוראות אי-המגע של התכנית והתנשק כבר בפרק הראשון. הזוגיות שלהם עברה טלטלות רבות לאורך פרקי העונה, וכללה נשיקות עם מתמודדת נוספת ולא מעט סצנות קנאה. את העונה הם סיימו ביחד, תאורטית, עם עוד קצת כסף בחשבון הבנק והצהרה על כך שהם ינסו לתחזק את מערכת היחסים גם מחוץ למסך.

היום (ה'), אחרי ציפייה גדולה למדי, פרנצ'סקה העלתה תמונה זוגית עם הארי ושמה סוף לספקולציות. "זה תמיד היית אתה", כתבה פרנצ'סקה בצירוף תמונה זוגית של השניים, ובכך הפכה אותה ואת הארי לזוג הראשון מתוך התכנית שמאשר כי המשיכו את הקשר גם לאחר הצילומים. התכנית, אגב, צולמה במהלך החודשים מרץ-אפריל 2019, מה שאומר שהשניים חגגו לאחרונה שנה שלמה של זוגיות. התמונה של פרנצ'סקה מגיעה אחרי כמה רמזים שהיא שתלה בתמונות ישנות יותר, בהן כמה שצולמו באוסטרליה, מקום מגוריו של הארי.

View this post on Instagram

always been you.. @harryjowsey♥️

A post shared by TOO HOT TO HANDLE (@francescafarago) on

שני הזוגות האחרים שנשארו יחד בסוף התכנית: רונדה ושרון ודיוויד ולידיה, עוד לא עדכנו בנוגע למצב הזוגיות שלהם. בזמן שעלה מאז התכנית המתמודדים זוכים לתשומת לב גבוהה במיוחד, וחלקם גם ממנפים אותה היטב. פרנצ'סקה למשל, כבר הגיעה ל-1.4 מיליון עוקבים באינסטגרם, בעוד דיוויד השיק ערוץ יוטיוב חדש, בו הוא סוקר את פרקי הסדרה, אלא מה.