אחרי 37 עונות וכ-9,000 פרקים, "שכנים שכנים" יורדת מהמסך: אופרת הסבון האוסטרלית, המשודרת מאז שנת 1985, תסיים את דרכה בעוד כשבועיים, ב-29 ביולי, עם פרק פרידה כפול. עבור המעריצים הוותיקים, סיומה של הסדרה יהיה מרגש משתי סיבות עיקריות - גם פרידה מהסדרה הארוכה ביותר בתולדות אוסטרליה, וגם איחוד חד פעמי בין קיילי מינוג וג'ייסון דונובן: כוכבי "שכנים שכנים" בימיה הראשונים ואקסים בחיים האמיתיים.

כפי שכבר פורסם בעבר, מינוג ודונובן - היא אחת מכוכבות הפופ הגדולות בעולם, הוא שחקן וזמר מצליח בפני עצמו - ישחזרו בפרקי הסיום של הסדרה את תפקידיהם בתור שרלין מיטשל וסקוט רובינסון. מינוג ודונובן פרצו לתודעה האוסטרלית (ובהמשך גם העולמית) בזכות אופרת הסבון, שם גילמו בני זוג בעודם נמצאים בזוגיות בעצמם, כולל פרק חתונה ששבר שיאי רייטינג. 

קיילי מינוג, ג'ייסון דונובן, "שכנים שכנים" (צילום: Impressions/Getty Images)
שברו שיאי רייטינג. מינוג ודונובן ב"שכנים שכנים" | צילום: Impressions/Getty Images

מינוג ודונובן עזבו את "שכנים שכנים" בסוף שנות השמונים והחלו לפתח קריירות עצמאיות, כשאחריהם עוד שחקנים זכו להתפרסם דרך השתתפותם באופרת הסבון. בין בוגרי הסדרה אפשר למצוא את המועמדת לאוסקר מרגו רובי, זוכה האוסקר ראסל קרואו, זוכה האמי גאי פירס וכוכב "משחקי הרעב" ליאם המסוורת' (אחיו, כריס המסוורת', התארח אף הוא בפרק אחד והפך לאחד הכוכבים הגדולים של אולפני מארוול). 

"עכשיו אנחנו ביחד", כתבה מינוג בפוסט שהעלתה היום לאינסטגרם, ובו תמונות ראשונות שלה ושל דונובן מצילומי הפרק האחרון של "שכנים שכנים" - כיתוב שהוא מחווה לדואט שהשניים הקליטו בעבר, "Especially For You". "כל כך שמח לחזור לכאן עם האגדה הזאת", הוסיף בן זוגה לשעבר. נכון לשלב זה עוד לא ברור כיצד דמויותיהם של שרלין וסקוט ישתלבו בעלילת פרק הסיום של "שכנים שכנים", אליו צפוי לשוב גם פירס בתור מייק יאנג.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue)