השחקנית אמיליה קלארק דיברה בעבר לא מעט על סצנות העירום שנאלצה לצלם במהלך העונה הראשונה של "משחקי הכס". בין היתר אמרה שקיבלה תגובות מרושעות בעיקר מנשים בעקבות הסצנות החושפניות, בהזדמנות אחרת היא הודתה שנמאס לה שמתייחסים ל"משחקי הכס" כ"סדרה עם העירום", ופעם נוספת סיפרה כי סירבה לתפקיד ב"50 גוונים של אפור" בגלל סצנות העירום שכן לא רצתה יותר להשתתף בכאלה. כעת היא חושפת איך הגיבו בהוליווד לסירוב הזה שלה.

קלארק התראיינה בפודקאסט של השחקן דקס שפרד, Armchair Expert, והתייחסה בתחילה באופן כללי לסצנות עירום בסרטים, במיוחד כאלה שמונחתות עליה בהפתעה. "אני הרבה יותר חכמה היום בנוגע למה נוח לי ומה בסדר מבחינתי לעשות. היו לי מריבות בעבר על הסט שבהן אמרתי 'לא, הסדין הזה נשאר למעלה'. הם אמרו לי, 'את לא רוצה לאכזב את המעריצים שלך מ'משחקי הכס', ואז אמרתי – פאק יו".

בנוסף חשפה כי הייתה המומה מכמות סצנות העירום בעונה הראשונה של "משחקי הכס" ("פאקינג טונה של עירום", כהגדרתה): "קיבלתי את התפקיד ואז הם שלחו לי את התסריטים וכשקראתי אותם אמרתי לעצמי 'אה, יש פה קאץ''", אמרה. "אבל הגעתי ישר מלימודי דרמה אז התייחסתי לזה כאל עבודה - אם זה בתסריט אז אין ספק שזה הכרחי, זה מה שזה ואני הולכת למצוא בזה היגיון, הכל יהיה בסדר. אז השלמתי עם זה מבעוד מועד, אבל ללכת ולעשות את זה, זה כבר דבר אחר".

"ריחפתי לכל אורך העונה הראשונה ולא היה לי מושג מה אני עושה, לא היה לי מושג מה כל זה. בחיים לא הייתי בסט צילומים כזה, הייתי בשני סטים לפניכן ועכשיו אני ערומה לגמרי על הסט עם כל האנשים האלה ואני לא יודעת מה אני אמורה לעשות ולא יודעת מה מצפים ממני, לא יודעת מה רוצים ממני ומה אני רוצה. בלי קשר לעירום או לא, במשך כל העונה הראשונה חשבתי שאני לא מספיק טובה בשביל לדרוש דברים, ושאני לא מספיק טובה בשביל להזדקק למשהו... חשבתי שכל מה שאני מרגישה הוא לא בסדר, אז אני הולכת לבכות בשירותים ואז לחזור ולעשות את הסצנה וזה יהיה לגמרי בסדר".

לאחר מכן הסבירה שרק בזכות הסצנות המשותפות שלה עם ג'ייסון מומואה, שגילם את בן זוגה, חאל דרוגו, היא הבינה שהיא יכולה לקבוע את החוקים של עצמה בנוגע לכמה היא רוצה לחשוף מגופה: "זה בהחלט היה קשה, ולכן הסצנות הללו שזכיתי לעשות עם ג'ייסון היו נפלאות. כי הוא אמר לי 'לא, מתוקה, זה לא בסדר', ואז הבנתי".